10 rzeczy, które każda kobieta powinna mieć w torebce

10 rzeczy, które każda kobieta powinna mieć w torebce

Redakcja

2017-05-05

brak komentarzy

kobietatorebka10  rzeczyprzyborykosmetyczkaprzybory  chigienicznelusterko

Jak często wiadomo w damskiej torebce można znaleźć prawdziwe skarby. Ale czy te wszystkie rzeczy są nam potrzebne na co dzień? Na pewno nie!  Przedstawiamy Wam listę, która naszym zdaniem zawiera wszystkie niezbędne rzeczy, które musisz posiadać zawsze przy sobie!

KOSMETYCZKA

Zaopatrzcie się w małą kosmetyczką, która pomieści najistotniejsze kosmetyki. Nie ma wymogi abyście brały nosiły ze sobą pół toaletki. zaleca się jednak wrzucić do niej parę rzeczy, które przydadzą się do lekkich poprawek makijażu w 5 rzeczy, które zawsze powinnaś mieć w swojej torebce ciągu dnia. Do podręcznej kosmetyki najdogodniej założyć pomadkę nawilżającą, Waszą zwłaszcza uniwersalną szminkę lub błyszczyk, puder, miniaturę perfum, krem do rąk i bezbarwny lakier do paznokci, który zatrzyma oczko w rajstopach.

NOTATNIK/KALENDARZ I DŁUGOPIS

wielokrotnie przydarza nam się rzeczywistość, że musimy szybko zapisać czyjś numer telefonu lub adres. Zazwyczaj albo nie mamy czym albo gdzie tego zapisać. Notesik i długopis nie zajmują dużo miejsca a mogą się okazać niezwykle przydatne. Oszczędzi Ci to dużo okresu i miejsca. Dla entuzjastek technologii współczesnych lat polecamy wersję w smartfonie lub tablecie – tu mamy szeroki wachlarz aplikacji.

TELEFON

Dla praktycznie wszystkich pewnie ta pozycja wydaje alt2 się oczywista. Zadbajmy o jego właściwe przechowywanie! Nie wrzucajmy go na oślep do torby. Gdy zadzwoni możemy go szukać godzinami lub gdy nosimy dużo innych rzeczy może się zwyczajnie zniszczyć. Trzymajmy telefon w osobnej przegródce i w konkretnym etui.

PENDRIVE

Przyda się wszystkim – zarówno studentkom, oraz działającym kobietom. Czasami szybko musimy coś wydrukować, przekazać komuś jakiś plik lub zgrać potomkowi ulubioną bajkę.

ODTWARZACZ MUZYKI

Jeśli owej funkcji nie pełni Wasz telefon, noście ze sobą odtwarzacz. Chyba każda z nas lubi, kied towarzyszy jej ulubiona muzyka! rola bywa podobna jak podręcznej książki. Muzyka pozwoli zabić nudę podczas dłuższego powrotu komunikacją miejską alt3 mieszkaniu lub podczas podróży.

POJEMNY PORTFEL

spory portfel bywa koniecznym akcesorium dla dowolnej kobiety. Pomieści on wszystkie dokumenty, karty płatnicze oraz gotówkę, którą należy zawsze posiadać przy sobie. Przyda się także na wizytówki, które trzymane w jednym miejscu na pewno się nie pogubią.

KIESZONKOWA KSIĄŻKA

Nie posiadasz okresu czytać swoich ulubionych powieści? Weź ze sobą do torby taką w niewielkim formacie. Będziesz mogła nadrobić zaległości w poczekalni u lekarza lub podczas przerwy na kawę. Będziesz na bieżąco z nowościami i będziesz dysponowała szansę na chwilę relaksu w ciągu dnia 

LUSTERKO

Jeśli zdarza Wam się malować patrząc w samochodowe lusterko nie zapomnijcie o alt4 spakowaniu kieszonkowego lusterka do torebki! Absolutnie niezbędne kiedy spieszymy się na istotne spotkanie i chcemy się upewnić czy nie rozmazał nam się tusz. Nie poprawiajcie makijażu w pośpiechu ponieważ może to się zakończyć rozmazanym tuszem na oku lub… rozbitym samochodem.

PRZYBORY HIGIENICZNE

Absolutnie niezbędne. przydadzą się podczas wycieczki na miasto oraz długiej podróży samochodem. Spakujcie chusteczki higieniczne, żel przeciwbakteryjny i pilniczek do paznokci.

SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW lub GUMA DO ŻUCIA

błyskawiczne odświeżenie przyda się przed spotkanie biznesowym czy z ukochanym. Nieświeży oddech może zepsuć pierwsze wrażenie o nas, prawidłowo bywa więc posiadać pod ręką coś, co nas uratuje. Twój uśmiech jest nienaganny!

 

Zobacz też 

Escape Room


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness