10 produktów, które spalą Twój tłuszcz! Masz je w zasięgu ręki

10 produktów, które spalą Twój tłuszcz! Masz je w zasięgu ręki

Redakcja

2017-06-26

brak komentarzy

Tłuszcz – taki skumulowany wokół bioder, na brzuchu czy na pośladkach – to największy wróg osób, które walczą z nadmiarem nadprogramowych kilogramów. Na każdy kilogram tłuszczu zwykle pracujemy latami,
niezdrowo jedząc oraz prowadząc mało aktywny tryb życia. Nic więc dziwnego, że redukowanie tłuszczu okazuje się długotrwałym wyzwaniem. mnóstwo z nas stosowało zapewne tabletki, które miały przyspieszyć spalenie tkanki tłuszczowej.

mimo wszystko takie specyfiki nie są bezpieczne, szczególnie jeśli masz problemy z układem krążenia. U wielu osób wywołują przykre efekty uboczne. Na szczęście, są artykuły naturalne, dzięki którym można to redukowanie nieco podkręcić.

Zobacz też: dieta Naturalne produkty przyspieszające spalanie tłuszczu! slow carb-czyli jak w miesiąc zgubić 10 kg?

Istnieją określone artykuły, które dzięki własnym unikalnym składnikom, potrafią skłonić nasz organizm do szybszej przemiany materii. pokarmy, które przyspieszają redukowanie tłuszczu to termogeniki, które zwiększają tempo przemian metabolicznych w organizmie albo takie, które do strawienia oraz przyswojenia potrzebują więcej energii niż same dostarczają. To dzięki nim hasło „jedz oraz chudnij” nabiera zupełnie nowego znaczenia. Jakie termogeniki dobrze włączyć do codziennej kuracji odchudzającej, aby wyłącznie jeść zdrowo, ale też jednocześnie chudnąć?

jadłospis przyspeiszajace przemianę materii, które funkcjonuje dobrze niż tabletki na spalenie tkanki tłuszczowej

1. Cielęcina
Rzadko ją jemy, gdyż okazuje się stosunkowo produkty spalające tłuszcz droga oraz mniej dostępna niż inne mięsa. Cielęcina wśród wszystkich mięs posiada w składzie w sobie najwięcej przyswajalnej postaci l-karnityny, czyli wyjątkowej substancji, która wspomaga redukowanie tłuszczu. L-karnityna bierze udział w transporcie tłuszczu w komórce do mitochondrium, w którym okazuje się on spalany. Im więcej naturalnej l-karnityny ;, tym lepsze tempo spalania tłuszczu.

 

2. warzywa strączkowe
warzywa strączkowe są zasobne w proteiny oraz niezwykłą odmianę błonnika. skrupulatnie opisała to amerykańska dietetyczka Tanya Zuckerbrot w książce „The F-Factor Diet”. Okazuje się, że błonnik niejedno ma imię oraz w różnych produktach mogą występować różne jego odmiany. Błonnik znajdujący się w jakie produkty najlepiej spalają tłuszcz roślinach strączkowych wyłącznie oczyszcza układ pokarmowy z toksyn oraz złogów, ale też reguluje pułap cukru we krwi, dzięki czemu przyczynia się do zmniejszenia oponki tłuszczu, jaka u osób z nadwagą powstaje wokół brzucha.

3. Olej lniany
Olej lniany okazuje się uważany za jeden z najzdrowszych olejów, choć nadal popularnością ustępuje choćby oliwie z oliwek. Tymczasem olej lniany pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu, wzmacnia go od wewnątrz, dodatkowo poprawia kondycję naskórka całego ciała oraz włosów. Właściwości odchudzające oleju lnianego pochodzą głównie z kwasu linolowego, spotykanego również pod nazwą CLA. Kwas linolowy przyspiesza rozpad komórek tłuszczowych. Jakie ma to wartość dla produkty które szybko spalają tłuszcz naszego organizmu?

ogromne – dodając olej lniany do potraw sprawiamy, że nasz organizm przestaje magazynować tłuszcz z tego co jemy. Wykorzystuje tylko tyle, ile okazuje się mu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, cała reszta okazuje się natomiast wydalana. Kwas linolowy okazuje się też dość świetną substancją przeciwutleniającą – niweluje wolne rodniki, opóźnia procesy starzenia oraz pomaga na długo zachować młodość oraz żywotność. jak widać, olej lniany dobrze na zawsze włączyć do codziennej kuracji odchudzającej. Z jednym zastrzeżeniem – można go spożywać wyłącznie na chłód, czyli do sałatek powinno idealny, ale do podsmażania nie wolno go użyć.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness