3 najskuteczniejsze sposoby na podjananie

3 najskuteczniejsze sposoby na podjananie

Redakcja

2017-06-12

brak komentarzy

Zakładaj dopasowane ubrania Nie workowate spodnie oraz bluzy męża, w których łatwo utrzymać w sekrecie rozepchany talia. Nawet jeśli nie posiadasz zamiaru już dzisiaj z nikim się spotykać, nie zdejmuj dopasowanej spódnicy oraz bluzki z wcięciem w talii. Jak mówi moja znajoma: obcisłe dżinsy to najmocniejszy metoda na spalenie tkanki tłuszczowej

Puść coś do tańca Jeżeli nie posiadasz ochoty, nie musisz tańczyć (choć to służy oraz na humor, oraz na figurę), ale przynajmniej posłuchaj czegoś wesołego. Dzięki temu nie dopadnie cię wieczorna znudzenie - 6 skutecznych trików na walkę z podjadaniem oraz jej przyjaciel apetyt.

 

Nie przesiaduj do późna Zjadłaś kolację o 19? To postaraj się do 22 wylądować już w łóżku. Następnego dnia podniesiesz wyspana oraz zadowolona, że uniknęłaś największej nocnej zmory: posiłków po kolacji.

Pochwal się Weź kartkę oraz spisz wszystko, co dzisiaj ci się udało. Wymyślaj nawet na siłę (np. przypisz sobie zasługi za świetną pogodę) - to nastraja pozytywnie oraz odwraca uwagę od lodówki. Nie zapomnij też wpisać: "Nie podjadałam w czterech ścianach!".

Zawrzyj pakt Umów się z domownikami, że kiedy ty skierujesz swoje kroki do chłodziarki, oni przypomną ci o twojej diecie. alt2 To bolesna kuracja, ale naprawdę służy zrezygnować z nadprogramowych przekąsek.

Weź się za porządki Plusy będą przynajmniej 2: ty zgubisz trochę kalorii, a do tego w czterech ścianach powinno błyszczeć! Jak każda czynność, która potrzebuje odrobiny wysiłku fizycznego, sprzątanie odstresowuje, a efekty? Widać natychmiast.

Umyj zęby Gwarantuję, że jeśli już poczujesz świeżość w ustach, raczej nie zechcesz jej tracić względu byle kanapki czy kawałka ciasta. Przecież równie dobrze będziesz mogła zjeść je rano!

Wyłącz telewizor 1/2 reklam pokazuje szczęśliwą rodzinę przy stole, zajadającą a to pyszne makarony, a to smakowite lody, a to inne jak pozbyć się nawyku podjadania "niebo w gębie". Jak tu nie zgłodnieć, patrząc na takie miłe obrazki? menu przy telewizji sprawia, że jedynie jesz więcej, ale do tego nie zwracasz uwagi ani na smak, ani na aromat potrawy. Nie zaleca się się w to bawić!

Pięć przykazań prawidłowej kuracji odchudzającej

Jedz regularnie Nie rzadziej niż co 3-4 godziny. Dzięki stałemu rytmowi posiłków prościej zapanujesz nad głodem, a twoja przemiana metaboliczna przyspieszy.

Nie szczędź sobie warzyw Czyhają w nich na ciebie same zalety: zawierają dużo wody, jeszcze więcej witamin oraz błonnika, a kalorii tyle co nic!

Pokochaj ryby Pieczone albo ugotowane na parze świetnie zastąpią co robić żeby nie podjadać mięso podczas obiadu. najlepszy wybór to tuńczyk, dorsz, makrela, łosoś albo śledź. uważaj jednak na ryby z Bałtyku, mogą zawierać dużo rtęci.

Przestań słodzić Cukier ani nie krzepi, ani nie dostarcza twojemu organizmowi żadnych wartości. bywa zupełnie niepotrzebny, a co więcej - niezdrowy: przeprowadza do nadwagi, cukrzycy oraz próchnicy.

Skończ z soleniem Sól zawarta w pieczywie albo naturalnie w warzywach zupełnie ci można. Jeśli a powinno jej za dużo, zatrzyma wodę w organizmie, a to jest związane jedynie z dodatkowymi kilogramami, ale też złym samopoczuciem.

 

Zobacz też 

EcoSlim opinioni


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness