5 produktów, które świetnie spalają tłuszcz!

5 produktów, które świetnie spalają tłuszcz!

Redakcja

2017-06-19

brak komentarzy

Te produkty to zdrowe „spalacze” tłuszczu. pozwalają szybko schudnąć, bez głodzenia się, nawet 1 kg na tydzień.

Katarzyna Gurbacka
Dietetyk, Promotor Zdrowego Odżywiania
Autorka super planu spożywania jadłospis Venus

zapewne wiesz, że kaloria, kalorii nie równa. Istnieją produkty, które wspomagają zrzucanie nadwagi i jedząc je chudnie się prędzej, ; bez konieczności głodzenia się czy intensywnych ćwiczeń fizycznych.
Te produkty stopują apetyt, dostarczają mnóstwo cennych witamin, minerałów i związków, które przyspieszają przemianę materii, regulują Hit! 10 produktów spalających tłuszcz pracę hormonów i zawartość spalanych kalorii.

poniżej 7 preparatów, które ułatwią ci spalić tłuszcz

1. Całe jajka (białko i żółtko)

Temat zjadania dwóch jajek tygodniowo ciągle powraca…ponieważ każdy boi się, że jeśli zje więcej będzie miał za wysoki cholesterol.
Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że raczej nie bywa to prawda. Jem tygodniowo mniej więcej 12 jajek, a cholesterol mam idealny. Tego dobrego mam nawet więcej niż wskazują normy…

Nowe analiz pokazują, że spożywanie jajek, nie wpływa źle produkty spalające tłuszcz na pułap cholesterolu we krwi i nie powoduje ataków serca.

Co więcej … jajka okazują się jednymi z najlepszych preparatów, jakie trzeba jeść, szczególnie w czasie odchudzania.
są bogate w białko, zdrowe tłuszcze, mają mało kalorii i szybko dają uczucie sytości, szczególnie ugotowane na twardo.
mnóstwo ludzi bywa przekonanych, że to białko bywa dość wartościowe, ale najcenniejsze składniki ma żółtko. To w nim znajduje się więcej niż 90% wapnia  oraz fosfor, żelazo, cynk, tiamina, witamina B6, jakie produkty najlepiej spalają tłuszcz kwas foliowy, witamina B12 i kwas pantotenowy. Ponadto, żółtka zawierają wszystkie wit. rozpuszczalne w tłuszczach A, D, E, i K ; wszystkie niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe.

jedzenie jajek sprzyja odchudzaniu. udowodniły to analiz przeprowadzone na grupie 30 niewiast w wieku 25-60 lat, z nadwagą. To badanie udowodniło, że spożywanie jajek na śniadanie, w miejsce chleba:

  • w pierwszej kolejności zapewniło im uczucie sytości na długo. W ciągu 36 godzin jadły rozpocznie mniejsze porcje.
  • po drugie w ciągu 8 tygodni produkty które szybko spalają tłuszcz zaobserwowano: u 65%  ludzi spadek wagi, u 34% ludzi utratę centymetrów w obwodzie talii i u 16% ludzi utratę tłuszczu w całym ciele.

Oczywiście najlepsze okazują się te jajka z wolnego wybiegu, najdogodniej te bezpośrednio od gospodarza.
Przemysłowo tworzone jaja nie okazują się zdrowe. Kury karmi się przeważnie kukurydzą i soją. Do tego dochodzi mnóstwo mieszanek, sztucznych witamin i antybiotyków, przez co samej jajka nie okazują się tak wartościowe, jak jaja od „szczęśliwej” kury z prawdziwej wiejskiej zagrody


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness