Żelazne zasady dotyczące odchudzania. Tego musisz się trzymać!

Żelazne zasady dotyczące odchudzania. Tego musisz się trzymać!

Redakcja

2017-07-03

brak komentarzy

Jesteś cały czas wycieńczony

Najprawdopodobniej kuracji brakuje żelaza, które utrzymuje wysoki pułap energii i wchodzi w skład erytrocytów.transportujących tlen do wszystkich komórek organizmu. Kiedy pułap żelaza okazuje się za niski, maleje także zawartość produkowanych erytrocytów

Jeśli odczuwasz się jak zombie zacznij jeść więcej elementów bogatych w żelazo, ale nie przekraczaj zalecanej dawki 18 miligramów dziennie. nadmiar żelaza może doprowadzić do takich choroby jak obstrukcje, nudności, bóle brzucha, wymioty i omdlenia.

Miewasz notoryczne huśtawki nastrojów

być może nie dostarczasz organizmowi tylu kalorii ilu potrzebuje. Jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie i zależy ci zarówno na uprawianiu sportu i utrzymaniu zdrowia w dobrej kondycji Poznaj 5 odchudzających zasad, których nie musisz się trzymać! fizycznej — nie możesz zapominać o energii – tylko ona zagwarantuje prawidłową pracę wszystkim układom wewnętrznym. Nie ograniczaj drastycznie kalorii kuracji — zawsze możesz je spalić za pomocą ćwiczeń.

Wypadają ci włosy

To bezpieczne, że każdego dnia tracisz włosy – ok. 100 dziennie. Jeśli jednak zauważasz, że włosy zaczynają wypadać całymi kępkami musisz jak błyskawicznie zmienić odżywianie, ponieważ prawdopodobnie brakuje ci takich produktów odżywczych jak białko, żelazo, magnez, selen, miedź i wit. E. Ich niedobór w organizmie ma wpływ nie tylko na kondycję włosów, ale etap i funkcjonowanie całego organizmu.

(Ananas — zdrowy cytrus)

Wprowadź do kuracji odchudzającej większe ilości warzyw i kwaśnych owoców, jak się odchudzac też produkty bogate w białko i składniki mineralne – mogą to być np. kurczak, orzechy, wołowina, jaja, ser żółty i jogurt grecki.

Uzupełnij niedobory żelaza, ponieważ to jego niedobór okazuje się najczęstszą przyczyną wypadania włosów. Najwięcej znajdziesz go w fasoli, szpinaku, soczewicy i pestkach dyni. I pamiętaj, że nawet najlepsza odżywka do włosów nie zastąpi ci elementów, które dopomogą twoje włosy od środka.

posiadasz obstrukcje

W twojej diecie brakuje błonnika, który ułatwia trawienie i wpływa pozytywnie na funkcjonowanie jelit. Jeśli twoje menu nie posiada w składzie elementów, w których możesz go znaleźć – będziesz mieć problemy z zasady odchudzania wypróżnianiem, a to może w rezultacie prowadzić do bardzo groźnych dla zdrowia schorzeń.

 

 

kuracji odchudzającej odchudzające

 


Włącz do kuracji odchudzającej takie produkty jak jak fasola, owies, otręby z płatków owsianych, jęczmień, owoce cytrusowe, jabłka, truskawki, maliny, gruszki, awokado, jarzyny strączkowe, karczochy i brokuły. rób to powoli ponieważ nagłe bombardowanie organizmu błonnikiem może wywołać biegunkę, wzdęcia czy gazy. Zalecana porcja błonnika to ok. 25g dziennie. Przyspieszyć trawienie ułatwią ci także ćwiczenia cardio, joga i bieg.

Jesteś przygnębiony

Brakuje ci jak zdrowo się odchudzać węglowodanów. Pamiętaj, że żadna kuracja dietetyczna, która całkowicie eliminuje pewne grupy pokarmów czy produktów odżywczych, przenigdy nie będzie dobra dla zdrowia. Niedobór węglowodanów przyczynia się do niskiego poziomu serotoniny w organizmie – hormonu farta. Jej niedociągnięcie objawia się pogorszeniem nastroju i może prowadzić nawet do stanom depresyjnym.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness