Animal Flow - ćwiczenia, które pozwalają Ci wrócić do natury!

Animal Flow - ćwiczenia, które pozwalają Ci wrócić do natury!

Redakcja

2017-05-05

brak komentarzy

animal  flowćwiczenianaturatreningprogramprogram  treningowy

W każdym kolejnym z nas drzemie trochę zwierza, który jest w stanie się  uaktywnić właśnie podczas wysiłku fizycznego. Tę cechę postanowił wykorzystać jeden z twórców Global Bodyweight Training, Mike Fitch przy opracowaniu nowoczesnego programu treningowego – Animal Flow!

Sam Mike Fitch to licencjonowany trener personalny, z 13 letnim doświadczeniem w branży fitness. Od lat poszukuje niekonwencjonalnych form ruchowych, trenując takie dyscypliny jak breakdance czy parkour. Nie rezygnował jednak z Świat oszalał na jego punkcie! Jak wykonać trening animal flow? treningów siłowych i dokształcania się w zakresie biomechaniki, anatomii i suplementacji. Swoją wiedzą dzieli się na różnych sportowych wydarzeniach, biorąc czynny udział w kreowaniu globalnych programów w trakcie treningów na skalę światową.

specyficznym elementem w tym systemie treningowym, jest powrót do natury, który objawia się naśladowaniem ruchów zwierząt, przybieraniem dla nich właściwych poz. W tym zamierzenia przełączamy się na pierwotne instynkty, rozbudzając przy tym swoją siłę funkcjonalną. Animal Flow ugruntował się na ćwiczeniach kalistenicznych, które są podstawą w tym treningu. Dzięki czemu poszerza to nasz zakres aktywności, alt2 mobilność stawów, także wzmacnia nasze ciało i rozwija sprawność. Plusem rodzaju treningu, tak jak w kalistenice, nie jest wymagany sprzęt. Praca fizyczna zostaje wykonana z bezpiecznym obciążeniem własnego ciała oraz praw fizyki, czyli przy pomocy grawitacji.

specjalnie sporządzony program zawiera 26 ćwiczeń oraz 20 propozycji łączenia ich ze sobą. Ukazane ćwiczenia i ich nazewnictwo jest spójne ze zwierzęcym ekwiwalentem. opanowanie techniki wymusza na naszym ciele doskonałą pracę i zaangażowanie głównych mięśni – obręczy barkowej, pleców, brzucha i nóg. To także doskonały trening ulepszający ;, stawiający na precyzję alt3 wykonania aktywności. Na pierwszy rzut Animal Flow może wydawać Wam się zabawny, ale po dłuższym wejściu w trening sami się przekonacie, że wasze ciało wchodzi na wyższy poziom rekreacji, osiągając co raz to lepsze rezultaty i korzyści wypływające z tego systemu ćwiczeń. Nie ma nic lepszego, jak połączenie nieco zabawy z aktywnością fizyczną.

Animal Flow jest także połączeniem pewnych kwestii zaczerpniętych z  jogi, jak rozciąganie, oddychanie i forma relaksacji ciała ćwiczeniach. Program odkrywa 6 komponentów, zawierających się w metodzie treningowej Animal Flow, jak na przykład:

- efektywna rozgrzewka,

- mobilność alt4 nadgarstków,

Formeexplode

- aktywacje,

- kondycji stretchingu,

- płynne przejście ruchów,

- zwiększenie siły funkcjonalnej.

ten rodzaj treningu jest przeznaczony dla każdego, kto ma zamiar popracować nad elastycznością swojego  ciała, wzmocnieniem swojej sylwetki i poprawą swojej kondycji fizycznej fizycznej. Ze względu na charakter  ćwiczeń, jesteśmy w stanie przeprowadzić go w mieszkaniu czy w parku. Animal Flow, zwłaszcza jest szczególnie powszechny w Australii, gdzie przeprowadzane są już od jakiegoś czasu specjalne zajęcia fitness w grupach.  Powoli i w naszych kręgach możemy spotkać się z tą forma treningu, i uczestniczyć w szkoleniach poświęconym takiej metodzie.

 

Zobacz też 

Gra Escape


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness