Animal Flow - ten trening działa!

Animal Flow - ten trening działa!

Redakcja

2017-05-05

brak komentarzy

Chcesz zbudować siłę, pogłębić mobilność i równowagę, więc zwiększyć wytrzymałość?

Odkryj swoją pradawną naturę i dotrzyj do Twojego pochodzenia zwierzęcego wnętrza. O taką ideę właśnie oparty bywa trening Animal Flow.

Co to takiego?

Animal Flow Workout został stworzony przez połączenie kwestii wielu dyscyplin w trakcie treningów w balansie ciała, mających na celu zwiększenie mobilności, elastyczności, stabilności, siły, wytrzymałości, umiejętności i rozwoju nerwowo - mięśniowego. Trening łączy w sobie ćwiczenia siłowe razem z akrobacjami, które w codziennym życiu możemy zaobserwować u zwierząt. Ruchy te od wieków są wykorzystywane w celu polepszenia zdrowia i żywotności. Ten trening zdziała cuda! O co chodzi w Animal Flow? Każde ćwiczenie angażuje do pracy jednocześnie kilka lub nawet paręnaście grup mięśni, co tylko korzystnie wpływa na wygląd całego ciała, ale również zbyt mocno, gibkość i ;. Zwiększa ponadto świadomość własnego ludzkiego ustroju, a dzięki naśladowaniu ruchów, podpatrzonych u zwierząt, korzystnie funkcjonuje na naszą stan psychiczny.

Z czego się składa?

Animal Flow bywa połączeniem różnych ćwiczeń i układów. Niektóre z nich, jak choćby rozciąganie, oddychanie i postać relaksacji ciała ćwiczeń, są zaczerpnięte z jogi. Program treningowy składa się zawsze z efektywnej rozgrzewki, ćwiczeń poprawiających mobilność nadgarstków, a następnie aktywacji, kondycji rozciąganiu, płynnego animal flow przejścia ruchów oraz wzmocnienia siły funkcjonalności całego ludzkiego ustroju. ponieważ do ćwiczeń Animal Flow nie potrzeba żadnego sprzętu, można go uprawiać w podróży lub też na otwartej przestrzeni, niezależnie od tego, czy bywa to podwórko, czy też ulubiona siłownia.

Dla kogo?

Animal Flow wpływa korzystnie na osoby w każdym kolejnym wieku. Treningi są szczególnie różnorodne, dzięki zmianie tempa, rodzajów ćwiczeń i połączeniom poszczególnych ćwiczeń w ramach flow. Pozytywne efekty odczują zarówno amatorzy, jak również osoby bardziej zaawansowane pracy zawodowej z ciałem. Trening taki ma wiele zalet, jeśli chodzi o sprawność ruchową, co trening bywa istotną kwestią dla osób starszych. warto mieć na uwadze, że ćwiczenia Animal Flow trzeba zawsze dostosować do swojego własnego tempa, gdyż po pewnym czasie, staje się on intensywnym treningiem cardio. Jeśli masz wątpliwości, czy Animal Flow bywa odpowiednim treningiem dla Ciebie, zadaj to pytanie na forum medycznym www.sanitera.pl. klienci portalu ochoczo udzielą fachowej porady tylko w owej dziedzinie, ale także w pozostałych kwestiach.

Co można osiągnąć?

Dzięki treningowi wzmacnia się i zwiększa elastyczność ciała oraz poszerza zakres ruchowy, czy wreszcie, rzeźbi sylwetkę. maksymalne korzyści osiąga się ze względu na pracę działanie w różnym tempie, z użyciem wariantów kilku kompilacji ruchowych jednego ćwiczenia. bardzo istotnym składnikiem treningu bywa praca z kręgosłupem, gdyż ćwiczenia zawierają spirale, rotacje, wygięcia do przodu i do tyłu, co nadaje im charakter rehabilitacyjny. W Animal Flow występuje dużo wariacji i kompilacji, które można dowolnie ze sobą łączyć, w zależności od tego, jaki efekt finalny chce się zdobyć. Animal Flow bywa postrzegany bardziej jako praktyka (tak jak w przypadku jogi czy sztuk zmagania się), niż tylko trening ruchowy, dzięki czemu z upływem czasu nabiera się własnego stylu i cech charakteru aktywności.

 

Zobacz też 

Gra escape


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness