Biegi ekstremalne - poznaj powody, dla których warto w nich startować!

Biegi ekstremalne - poznaj powody, dla których warto w nich startować!

Redakcja

2017-05-05

brak komentarzy

Biegi survivalowe stanowią wyjątkową, gwarantującą zastrzyk adrenaliny opcję dla tradycyjnych imprez biegowych. Dlatego, z roku na roku gromadzimy na starcie Men Expert Survival Race coraz większą ilość uczestników, którzy chcą przeżyć z nami ekstremalną przygodę. Dlaczego warto brać udział w biegach survivalowych takich jak nasz?

1. Gdzie kończy się sprint, a zaczyna przygoda

W porównaniu do tradycyjnych imprez biegowych, zawody ekstremalne to: urozmaicona, hardcore’owa trasa, duża zabawa i skok adrenaliny czekający praktycznie 5 powodów, dla których warto startować w biegach ekstremalnych każdym! Paintballowy ostrzał, czołganie się, strome podbiegi czy przedzieranie się przez błoto, to tylko niektóre z przeszkód, z którymi musicie zmierzyć się na trasie. Dorzucając do tego klimatyczną scenerię i niesamowitą atmosferę dajemy Wam przepis na przeżycie niesamowitej przygody!

2. Jesteś zwycięzcą!

Dla praktycznie wszystkich uczestników Men Expert Survival Race nie liczy się wysokie miejsce w klasyfikacji czy nagrody. największą nagrodę jest tak naprawdę… ukończenie biegu oznaczające przełamanie swoich barier i udaną walkę biegi ekstremalne z własnymi ograniczeniami. Wiemy, że wykonania do startu wymagają od Was mnóstwo treningów, wytrwałości i odporności psychicznej. Dlatego gwarantujemy, że samoprzekroczenie mety będzie dla Was ogromną satysfakcją!

3. nie jedynie dla biegaczy

Nie musisz być zapalonym biegaczem, by startować w mistrzostwach survivalowych. Kluczem do udanego startu w Men Expert Survival Race jest przede wszystkim ogólna sprawność. Wśród naszych uczestników znajdujemy osoby okazjonalnie uprawiające jogging, ; regularnie trenujących żołnierzy. Z myślą o wszystkich, którzy startowanie chcą skosztować swoich sił w naszym biegu ekstremalnym - niezależnie od kondycji fizycznej i doświadczenia - przygotowaliśmy trzy trasy uwzględniające różne poziomy trudności.

4. Współpraca w miejsce rywalizacji

W Men Expert Survival Race trzeba startować samodzielnie oraz w grupie. Na start grupowy decydują się przede wszystkim firmy, które wystawiają do biegu swoje drużyny korporacyjne. Wspólny start pracowników w survivalu to okazja do rozwijania kompetencji przydatnych w zwyczajnych, biznesowych obowiązkach, np. współpracy w grupie. powody Duch rywalizacji jest podczas naszych biegów survivalowych przełamany współpracą również wśród biegaczy startujących indywidualnie – zawodnicy wspierają się wzajemnie przy pokonywaniu najcięższych przeszkód.

5. Powrót do natury

Nieodłącznym elementem naszych biegów jest błoto, adrenalina i duże zmęczenie. Dla ludzi, które na co dzień działają w sterylnych warunkach i wyciągają rano z szafy wyprasowane koszule czy buty na obcasach, takie „sponiewieranie się” podczas survivalu to doskonały sposób na reset i wystrzał endorfin!

 

Zobacz też 

Gra escape


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness