Catering dietetyczny - koniec wymówek z brakiem czasu!

Catering dietetyczny - koniec wymówek z brakiem czasu!

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

catering dietetycznydietaodchudzanieposiłki

Lubimy szukać wymówek, zwłaszcza rozpoczynając swoją przygodę ze pełnym zdrowia odżywianiem czy dietą redukcyjną. Jedną ze sztandarowych wymówek bywa chroniczny niedociągnięcie czasu na przygotowywanie składników, ponieważ przecież to takie trudne, tyle tego trzeba przygotować oraz jeszcze spakować do pracy! Istny koszmar! Jak ludzie to robią?

Oczywiście są mistrzowie planowania składników, przygotowywania potraw oraz pakowania w najbardziej designerskie lunchboxy. Kwestia organizacji oraz nieco późniejszego pójścia spać lub natury porannego skowronka. Możemy próbować ćwiczyć silną preferuję we wstawaniu, czy zdobywać tajemną wiedzę w sztuce organizowania czasu mniej lub bardziej skutecznie. Niestety czasem to nie problem naszej złej woli, ale pozostałych czynników sytuacyjnych, w końcu ustajemy w próbach. Nie ma na nas bata! okazuje się natomiast wyjście z sytuacji, żeby nie polec na Catering dietetyczny – odpowiedź na tempo współczesnego życia diecie. Jakie?

Catering dietetyczny

Dla kogo?

praktycznie dla każdego, kto chce zadbać o to co ma na talerzu. Niemniej jednak najlepiej się sprawdza u ludzi:

  • Chcących ograniczyć ilość spożywanych kalorii. Oczywiście, aby dobrać odpowiednią podaż kalorii powinniśmy się udać do dietetyka, który na podstawie badania oraz wywiadu określi, która opcja cateringu sprawdzi się najlepiej indywidualnie. Cateringi dietetyczne przeważnie proponują kilka opcji kalorycznych np. 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal. samodzielnie ciężko o określenie zapotrzebowania, ale zapewne firma cateringowa zaproponuje nawiązanie kontaktu ze specjalistą. 
  • posiadających napięty grafik pracy zawodowej. Pracujemy coraz więcej, przerwy poświęcamy na pracę, a po powrocie ; zasiadamy do pracy. Zaraz, chwileczkę, a gdzie okres na regularne posiłki? Nie ma, ponieważ to marnowanie cennego czasu! Pilnowanie regularności, przygotowanie, zjedzenie, a drogocenne minuty uciekają. Catering dostajesz na alt2 biurko (niemal), masz określone proponowane h spożywania oraz przede wszystkim przygotowaną potrawę. Chociaż nie pochwalamy takiego zapracowywania się!
  • Mieszkających samotnie lub samotnie się odchudzających. Nie zawsze cała rodzina chce jeść jedno co osoba na diecie, a przygotowywanie dla każdego zupełnie innego posiłku okaże się udręką. Catering świetnie się sprawdzi! Mieszkasz sam? posiadasz problem z produkcją pojedynczych porcji potraw, a oraz nie zamierzasz jeść cały tydzień identycznego? Catering świetnie się sprawdzi!
  • Wszystkich, którym daleko do Jamie’go Olivera czy Gordona Ramsaya. Nie każdy musi lubić gotować, nie każdy ma w genach wałek oraz chochlę. Natomiast każdy lubi dobrze zjeść! Nie musisz się stresować, że przepis bywa jak instrukcja z Ikei. Nie warto płakać nad filetem z indyka. Nie trzeba zawracać sobie głowy proporcjami. Możesz posiadać alt3 wszystko podane na tacy (niemal). Gotowanie bywa fajne, ale nie każdy bywa do wszystkiego wyprodukowany!

Po co zamawiać?

  • bardzo często, aby zdrowo oraz systematyczne zredukować wagę. Mamy określone kalorie, mamy zbilansowane w białko, węglowodany oraz tłuszcze posiłki oraz poszatkowane na regularne 4-5 porcji. okazuje się wszystko to co bywa konieczne aby zdrowo się odchudzać bez zamartwiania się szczegółami.
  • Aby utrzymywać wypracowane efekty oraz po prostu zdrowo się odżywiać. Nikt nie mówi, że catering dietetyczny musi oznaczać tylko spalenie tkanki tłuszczowej. Jeśli wybierzesz “pudełka” według zapotrzebowania kalorycznego to po prostu zdrowo jesz. Czyli wracamy do ludzi, które nie mają czasu, nie mają towarzysza wspólnych składników czy towarzysz nie bywa zainteresowany pełnym zdrowia odżywianiem.

Gdzie oraz jak zamawiać?

najdogodniej w okolicy. Mamy stuprocentową gwarancję świeżości dostarczonych czynników. można alt4 w wyszukiwarce wpisać frazę catering dietetyczny oraz znajdziesz najbliżej zlokalizowane miejsca. Miałam możliwość korzystać z Cateringu Dietetycznego Łysoń, z własnej najbliższej okolicy (Wadowice, Andrychów).  Czytelnikom z południa polecam! Do wyboru z wyjątkiem opcji kalorycznych, również kuracja dietetyczna wegetariańska+ ryby lub wysokoenergetyczna dla aktywnych. Wszystko smacznie przyrządzone, urozmaicone oraz odpowiednio zapakowane. Dlaczego to podkreślam? Niestety w internecie krążą zdjęcia “realnych” potraw z cateringów, które wołają o pomstę do nieba, a zapowiadało się tak dobrze! są nieapetyczne oraz wyglądają nieświeżo. dobrze zwrócić na to uwagę wybierając własny catering. Ja się nie zawiodłam na jakości wykonania, sposobie pakowania, estetycznym oraz apetycznym wyglądzie. To ważne elementy spożywania składników, ; dotyczące restauracji. jedzenie ma smakować, a dodatkowo rzutować korzystnie na nasze zdrowie. 

 

Zobacz też

Gry Typu Escape Room


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness