Chcesz schudnąć 5kg w 12 dni? Jest to możliwe z tą dietą!

Chcesz schudnąć 5kg w 12 dni? Jest to możliwe z tą dietą!

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

dietaodchudzanieoczyszczanie5kg w 12 dni

Czy wiesz, że organizm ludzki wchłania rocznie około 2 kg toksyn? Zaskakujące, prawda? jedynie nieznaczna ich część bywa neutralizowana i wydalana, pozostałe odkładają się w wątrobie, jelitach, płucach, stawach, tkance warstwy tłuszczowej, włosach i cerze. podsumowanie nasuwa się sam: oczyszczanie ludzkiego ustroju ogrywa kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia i długowieczności. moment na 12-dniową kuchenną rewolucję!

Zasady diety oczyszczającej, czyli od czego zacząć?
O tym, że dobrze oczyszczać organizm, mówi się często. wyeliminowanie toksyn korzystnie wpływa na samopoczucie, wspiera uchronić się przed rozmaitymi dolegliwościami, również zrzucić kilka kilogramów. trzeba podkreślić, że detoks nie polega na permanentnych zmianach w menu, nie bywa także dietą. Odtruwanie ma przede wszystkim na zamierzenia poprawę obowiązkach narządów wewnętrznych i wyglądu. Toksyny przyspieszają procesy starzenia, sprawiają także, że nasza skóra przegrywa młodzieńczy blask i jędrność. Czy potrzeba mocniejszych argumentów, aby rozpocząć generalne sprzątanie? Pomysłów na odtruwanie ludzkiego ustroju bywa wiele, Oczyść ciało i schudnij! Nawet 5 kg w 12 dni! mimo wszystko najbardziej znaczącym uznaniem cieszą się diety 12-dniowe.

12-dniowa dieta pszeniczna
jadłospis pszeniczną stosowano już w pradawnych Chinach. Obecnie znajduje się ona w czołówce najpopularniejszych detoksów świata. ten rodzaj oczyszczania ludzkiego ustroju rekomendowany bywa osobom energetycznie ciepłym, czyli określanym w kulturze wchodu jako Yang. Pszenica przypisywana bywa do pokarmów chłodnych, które to niwelują toksyny, bakterie i rozmaite resztki zalegające w przewodzie trawiennym, a ponadto posiadają silne właściwości wychładzające. Z tego powodu osoby lubiące ciepło, czyli Yin, nie powinny używać pszenicznej kuracji dłużej niż 3 dni.

Zasady diety okazują się proste. przez 12 dni można spożywać jedynie pszenicę. W ilości nie obowiązują żadne limity. Dozwolone bywa urozmaicenie menu sałatką z mniszka lekarskiego, liści pokrzywy i kiełków pszenicy. Przed rozpoczęciem detoksu konieczne bywa optymalne przygotowanie ludzkiego ustroju, czyli drobne zmiany w jadłospisie. detoksykację z tzw. spaceru nie bywa ani opłacalne, ani tym bardziej zdrowe. Należy alt2 także pamietać, że nie samą pszenicą usuwamy złogi, organizm wspomagamy poprzez nawadnianie i picie herbaty z ziół.

12-dniowa dieta ryżowa
To świetny metoda na gruntowne oczyszczenie ludzkiego ustroju i redukcję nadprogramowych kilogramów. i chociaż opisywany detoks wymyślony został w roku 1934, w Polsce nadal bywa mało znany. Zaletą diety ryżowej bywa niewątpliwie niska wartość kaloryczna, w związku z czym można jeść do syta – i to bez wyrzutów sumienia. Co więcej, ryżowe menu obfituje w magnez, witaminy i błonnik, który to obniża ilość cholesterolu, zapewnia uczucie sytości i przyspiesza przemianę materii. W związku z powyższym, w trakcie odtruwania można zgubić nawet do 5 kg.

Jakich zasad należy przestrzegać podczas 12-dniowej diety ryżowej? Właściwie skomponowane menu nie może przekraczać 1000 kalorii. Ponadto ryż należy spożywać bezpośrednio po przygotowaniu. Specjaliści zalecają wyłączenie soli z jadłospisu, gdyż wzmaga ona apetyt i przytrzymuje wodę w organizmie, co może alt3 przekładać się na efekty diety. trzeba wybierać ryż dobrej jakości, dobrze długoziarnisty. inaczej niż pozostałych odmian taki zawiera najwięcej cennych produktów. Konieczne bywa picie większej ilości płynu lub herbaty z ziół i ruch. dieta ryżowa nie trzeba być nudna, dopuszczalne bywa wzbogacenie dań warzywami, owocami, orzechami, rybami, czy chudym mięsem. Przy czym, ostatni z wymienionych suplementów powinien być wprowadzony dopiero po kilku dniach.

W zamierzenia uniknięcia efektu jo-jo zaleca się stopniowe przechodzenie od diety ryżowej do zbilansowanej. Ponadto świetnie bywa trwale zmienić nawyki żywieniowe i styl życia.

12-dniowa dieta grejpfrutowa
Choć dieta grejpfrutowa bywa stosunkowo młoda, już zyskała spore grono fanów. Nie bywa to zaskoczeniem, bowiem kuracja z udziałem egzotycznych owoców nie ma nic wspólnego z radykalnym postem, a efekty okazują się fenomenalne. Finalnie można stracić około 4 kg. To całkiem niezły wynik, jak na to, że przez 12 dni nie trzeba katować się alt4 głodówką.

Grejpfruty posiadają wiele wspaniałych właściwości, przypomnijmy te najważniejsze:

- zawierają symboliczną ilość kalorii;
- w ich zawartości próżno szukać tłuszczów;
- mają niski indeks glikemiczny;
- dostarczają witaminę C, E, P i witaminy z zespoły B;
- w swoim zawartości zawierają enzym, który przyspiesza redukowanie kalorii, z tego powodu grejpfruty zyskały miano normalnego pogromcy tłuszczu.

jak działa 12-dniowa dieta grejpfrutowa? Jeden z wariantów zakłada spożywanie połówek owoców razem z każdym posiłkiem, ewentualnie picie świeżego soku z grejpfrutów. W trakcie kuracji zabronione okazują się węglowodany złożone i podjadanie pomiędzy posiłkami. Wskazane bywa natomiast włączenie do menu mięsa, jaj, ryb, warzyw i rozmaitych sałatek.

Drugi wariant zaleca, aby sięgać po grejpfruta lub szklankę soku 2-3 razy dziennie. Owoc może być dodatkiem do potraw lub zdrową przekąską.

W obu przypadkach konieczne bywa picie dużej płynów – nawet 3 litry dziennie, wyłączenie z dań smażonego mięsa i soli.

 

 

Zobacz też 

Escape the Game


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness