Chcesz skutecznie schudnąć z brzucha? Jest kilka, produktów, które włączone do diety pozwalają to osiągnąć

Chcesz skutecznie schudnąć z brzucha? Jest kilka, produktów, które włączone do diety pozwalają to osiągnąć

Redakcja

2017-05-08

brak komentarzy

płaski brzuchdietaodchudzanie brzuchadieta na płaski brzuch

Na płaski talia najskuteczniejsza okazuje się zdrowa kuracja dietetyczna i regularne ćwiczenia aerobowo-siłowe. Co jeść, by pozbyć się fałdek z brzucha i osiągnąć idealnie szczupłą sylwetkę? oto 5 kluczowych zasad diety na płaski talia.

Starcząca oponka skutecznie zniechęca do noszenia obcisłych ubrań? zamiast rezygnować z seksownych strojów, zacznij walczyć z o płaski talia. Przede wszystkim potrzebujesz prawidłowej, zbilansowanej diety, dostarczającej odpowiedniej ilości kalorii – nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha zdradza, że w twojej diecie okazuje się za dużo tłuszczów nasyconych i węglowodanów prostych.

stosując jadłospis na płaski talia, nie powinnaś zapominać o ćwiczeniach aerobowych i odpowiednim ćwiczeń siłowym. Aby zmniejszyć obwód w partii brzucha, należy wykonywać kompleksowy trening cardio na poziomie 60-70% tętna maksymalnego lub trening interwałowy oraz regularnie wykonywać ćwiczenia siłowe potęgujące mięśnie brzucha.

jadłospis na płaski absolutnie nie może opierać się na drastycznym zmniejszaniu ilości dostarczanych kalorii. Nie daj się zwieść szybkim dietom-cud, które wpływają na dużą utratę wagi w krótkim czasie. To najprostsza droga Chcesz schudnąć z brzucha? 11 produktów, które powinnaś włączyć do swojej diety do wycieńczenia ludzkiego ustroju i spadku tempa tempa przemiany metabolicznej. najbezpieczniej okazuje się wypróbować zbilansowaną jadłospis 1600 kalorii (o ile nie jesteś bardzo otyła), bogatą w jarzyny i jednonienasycone kwasy tłuszczowe oraz błonnik. Co dodatkowo jeść, by osiągnąć płaski talia? oto kilka naukowych faktów.

Jedz dobre tłuszcze

Według raportu zamieszczonego w British Journal of Nutrition kuracja dietetyczna obfita w tłuszcze jednonienasycone wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej z brzucha, nawet gdy nie zmieni się liczba dostarczanych kalorii. Co więcej, wyniki eksperymentu przeprowadzonego poprzez badaczy z Johns Hopkins University, potwierdzają, że kuracja dietetyczna obfita w zdrowe tłuszcze znacznie przyspiesza proces odchudzania. Osoby, które podczas analizy stosowały jadłospis wysokotłuszczową (ponad 30 proc.) potrzebowały o 25 dni mniej czasu, by zrzucić 10 kilogramów niż osoby będące na diecie wysokowęglowodanowej. Tak więc kuracja dietetyczna na płaski talia może obfitować w dobre tłuszcze tłuszcze jednonienasycone i wielonienasycone. Znajdziesz je w olejach roślinnych, olejach rybnych, tłustych rybach morskich, orzechach i awokado. Wystrzegaj się za to tłuszczów alt2 nasyconych i tłuszczów trans. pojawiają się one w produktach pochodzenia zwierzęcego, przede wszystkim maśle, śmietanie, mięsie (szczególnie czerwonym), kiełbasie, jajach i żywności przetworzonej – twardych margarynach, fast foodach, chipsach, słodyczach.

wybierz węglowodany złożone

wbrew pozorom węglowodany nie okazują się wrogiem płaskiego brzucha – przyrost tkanki tłuszczowej przynosi tak naprawdę ich nadmierne spożywanie. Jeśli przyjmujesz więcej kalorii niż spalasz, to ta nadwyżka szybko zmieni się w tłuszcz i pozostanie zmagazynowana w jakiejś partii ciała, np. na brzuchu. Dla organizmu istotniejsze okazuje się mimo wszystko to, z jakiego rodzaju węglowodanów pochodzą kalorie. Podobnie jak tłuszcze, węglowodany dzieli się dobre i złe. Te pierwsze to węglowodany złożone. Znajdziesz je w pieczywie z pełnego ziarna, makaronie z pełnych ziaren, jarzynach strączkowych i bogatych w skrobię oraz owocach, zwłaszcza tych zawierających duże ilości błonnika, jak morele, śliwki, grejpfruty, pomarańcze, gruszki. Unikaj za to węglowodanów prostych, występujących przede wszystkim w słodyczach, wypiekach, deserach, dżemach i słodkich napojach.

Jedz otręby i płatki

badania udowadniają, że spożywanie alt3 otrąb i całościowego ziarna mogą przyspieszyć redukcję tłuszczu aż o 30 proc.. Osoby, które codziennie spożywają otręby, uzyskują najlepsze wyniki odchudzania. Dla lepszego efektu należy jeść też substancje włókniste występujące w owocach i jarzynach. Wykazują one silne działanie obniżające ciśnienie. powinno się spożywać około 25 g włókien dziennie.

Jedz artykuły bogate w wapń

Zmniejszony pułap wapnia w organizmie przynosi nasilone działanie hormonu o nazwie kalcytriol, który przyczynia się do wzmożonej wytwarzaniu komórek tłuszczowych. Gdy kuracja dietetyczna powinno obfita w wapń, produkcja kalcytriolu pozostanie zablokowana, co z kolei spowoduje zwiększeni ilości tego pierwiastka w organizmie i zastopowanie lipogenicznego oddziałuje kalcytriolu. Chcąc osiągnąć płaski talia, powinnaś jeść jak najwięcej składników bogatych w wapń – przede wszystkich nabiału i owoców morza.

wybierz artykuły bogate w łatwo absorbowane białko

Chude mięso i nabiał powinny obowiązkowo znaleźć się w pospolitym jadłospisie diety na płaski talia. opłaca się włączyć do codziennej diety też łatwo absorbowane białko serwatkowe. bywa to frakcja protein mlecznych wytrąconych z serwatki alt4 podczas wytwarzaniu serów, w których skład zaliczają się łatwo absorbowane alfa- i beta-laktoalbuminy. Na bazie białek serwatkowych produkuje się odżywki i preparaty w postaci białego proszku, który zawiera aż 90 proc. białka. badania przedstawione w Journal of Nutrition potwierdzają, że picie shaków na bazie białka serwatkowego przyspiesza spalenie tkanki tłuszczowej. uczestnicy eksperymentu, których kuracja dietetyczna zawiera białko serwatkowe, w ciągu 23 tygodni zdołali spalić więcej tłuszczu niż osoby jedzące białko sojowe. Postaraj się więc pić shake’i serwatkowe jak zazwyczaj, a już obowiązkowo po kolejnymi ćwiczeń na siłowni.

Jedz tłuste ryby

Jak donosi National Institutes of Health tłuste ryby morskie, takie jak łosoś, tuńczyk i sardynki, okazują się bogate w kwasy tłuszczowe omega-3, które maja cudowną cecha szybkiego zaspokajania głodu. trzeba niewielka liczba tych ryb, by dodać sobie organizmu i zrobić coś pożytecznego dla własnego brzucha. 20-gramowa porcja łososia dostarcza 90 proc. zalecanej dziennej składników wit. D, która regeneruje neurony, zwiększa masę mięśni i siłę mięśni.

 

 

Zobacz też

Gry Logiczne Escape


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness