Chcesz szybko schudnąć? Mamy dla ciebie sprawdzone sposoby!

Chcesz szybko schudnąć? Mamy dla ciebie sprawdzone sposoby!

Redakcja

2017-05-04

brak komentarzy

źródłem okazuje się sam mechanizm oddziaływania typowych diet i programów w trakcie treningów, który powstrzymuje Twoje ciało przed dodatkowo szybszą utratą zbędnych kilogramów.

dzieje się tak dlatego, że charakterystyczne kuracji odchudzającej nie opierają się na wiedzy o ludzkim ciele i wiedzy na temat oddziaływania naszego metabolizmu. okazują się raczej wytworem kreatywności ich twórców…

Po dwóch tyg. typowej kuracji odchudzającej, zazwyczaj osiągasz takie efekty:

1. Tracisz mniej więcej 2-3 litrów wody
2. Tracisz mięśnie
3. Tracisz dosłownie odrobinę tłuszczu ( to dlatego po schudnięciu Twoje ciało okazuje się „rzadkie”)
4. niszczysz swój przemianę materii (jaki by on nie był, rozregulowany Ci nie potrzebny!)
5. Twoje ciało „programuje” się na efekt jojo. Wie, że schudniesz, ale za 2 tygodnie akurat dostanie więcej spożywania…
6. Twoje ciało nie będzie dobrze i zdrowo wyglądać. Bez mięśni, wysuszone, za to z wielkim zapasem tłuszczu (nadal, ponieważ on Ci nie ulotni się!)

fakt okazuje się ta, że to nie Ty, ani nie Twój przemianę materii okazuje się kłopotami w walce z tłuszczem. To wina i systematyczność stosowania typowych diet.

Im więcej ich aplikujesz tym dodatkowo gorsze efekty. Każda kolejna nietrafiona dietę, daje znak dla Twojego mózgu, że rozpoczął się pora „odkładania” albo „magazynowania”.
Ty jesz jak ptaszek, ograniczasz węglowodany, nie jesz słodyczy, liczysz każdą kcal, Hit! 6 najprostszych sztuczek na szybką utratę wagi maszerujesz jak szalona po bieżni albo z kijami w ręku i po co?… aby zgubić 1-2 kilogramy, które wrócą z nawiązką, dodatkowo szybciej niż zniknęły?

TO NIE TAK będzie!

Musisz posiadać odpowiedni PLAN. Jeśli go nie posiadasz, to ostatecznie każda podjęta przez Ciebie typowa dietę, zrobi więcej szkody niż pożytku. Przykro mi to mówić, ale tak okazuje się. nie chcę, abyś była rozczarowana, ponieważ już od obecnie, możesz tracić wagę, każdego dnia więcej…

Zanim zastosujesz kolejną typową, nieznanego pochodzenia jadłospis, koniecznie zastosuj te 3 sprawdzone sposoby na ekstremalną utratę tłuszczu.

1. Zaprogramuj swoje ciało na największe wykorzystanie odpowiednich hormonów.

Zielone światło ma leptyna. charakterystyczne kuracji odchudzającej działają tak, że zatrzymują ważne dla szybkiego spalaniu tłuszczu hormony. Aby to zmienić, należy zastosować pewną „cwaną” i niezwykle skuteczną strategię.

Kiedy redukujemy ilość kalorii ( czyli typowa dietę) zakres leptyny spada (chudniemy wolniej). Kiedy je zwiększamy, zakres leptyny rośnie, a my chudniemy szybciej. Cały cykl spadku leptyny do poziomu kiedy przestajemy chudnąć, istnieje mniej więcej 4-5 dniu. Po tym ostatnim dniu, jej zakres okazuje się tak mały, że tracenie wagi właściwie zostaje zatrzymane. Mimo ograniczenia porcji, waga stoi.

Moja przetestowana strategia polega na tym, aby co każde następne 5 dni całkowicie „zresetować” przemianę materii. To znaczy, że co 5 odchudzanie dni, możesz pozwolić sobie na co tylko będziesz miała chęć, nawet pizzę, albo spagetti, albo ciasto z kremem!!!
Ta strategia sprawi, że Ty po kilku dniach kuracji odchudzającej będziesz jeść co chcesz, a Twoje ciało akurat będzie szybciej spalać tłuszcz, dzięki temu, że zakres leptyny akurat wzrośnie.
Pamiętaj tylko proszę, abyś sumiennie przestrzegała zasad kuracji odchudzającej przez te 4 dni. To ważne, ponieważ zwanych inaczej „nici” z chudnięcia.

2. Przestań tracić swoje mięśnie ( zamiast tego przyspiesz dodatkowo więcej przemianę materii)

fakt okazuje się ta, że 99% diet wywołuje ogromną utratę mięśni. bywa to niedobre, ze względu na to że rodzi kilka ważnych konsekwencji.
po pierwsze, nigdy nie osiągniesz satysfakcjonującego wyglądu. Waga spadnie, ale Twoje ciało będzie obrośnięte tłuszczem. Chodź to brzmi trochę nierealnie, ale to fakt.
Kulturyści na pewno przyznają mi rację, ale jeśli mimo wszystko potrzebujesz „namacalnych” dowodów, to proszę bardzo, poniżej cała fakt:

Obie kobiety ważą tyle samo. Jak osobiście widzisz, kobieta z lewej strony wygląda Ok, ale ta z prawej wygląda po prostu ŚWIETNIE!.
Wiek i typ sylwetki okazuje się bez znaczenia. U kobiety z prawej strony, mięśnie są ładnie odsłonięte. Cała tkanka tłuszczowa została spalona. U kobiety z lewej strony, tłuszczu nadal okazuje się całkiem sporo…

Możesz schudnąć i być sprawdzone sposoby po prostu szczupła, ale charakterystyczne kuracji odchudzającej pozostawią na Tobie kilogramy tłuszczu, obwisłe pośladki, „firaneczki” z tłuszczu na rękach i tak, jak przed dietą będziesz, chować się pod warstwami ubrań.

Chyba nie o to Ci chodzi?

Jeśli chcesz w 100% być dumna ze swojego ciała i nawet nago wyglądać jak boginii, zacznij spalać tłuszcz.
Mięśnie to szybki przemianę materii. Szybki przemianę materii to super sylwetka bez tłuszczu, tak jak kobieta z prawej strony.
Możesz prosto osiągnąć takie efekty, mając właściwą strategię odżywiania i trochę ruchu. To nie trzeba być morderczy wysiłek na fitnesie. To może być nawet szybki, 60 minutowy spacer.
W ciągu zaledwie kilku tygodniu możesz pozbyć się tłuszczu z najbardziej niechcianych miejsc: brzucha ( tu spada błyskawicznie), ud i pupy.
oprócz tego, że spalisz tłuszcz, będziesz posiadać:
-lepszą kondycję,
-lepszy humor
-więcej energii

3. Naucz swoje ciało w PIERWSZEJ części spalać tłuszcz ( połącz odpowiednie jadłospis z właściwym ruchem)

Szczerze mówiąc, to najlepszy sposób walki z tłuszczem. Większość ludzi wybiera po prostu jadłospis, wiele też decyduje się na jakiś rodzaj ruchu ( fitness, zumba, fitness), ale nie zawsze te 2 programy działają na Twoją korzyść.
dużo z tych sposobów okazuje się wręcz dla Ciebie niebezpieczna, np. obciąża niepotrzebnie stawy, co może prowadzić szybkie odchudzanie do ich nadwyrężenia.
Taki ruch najchętniej, nie niesie za sobą żadnych korzyści poza naszym wrażeniem, że tłuszcz powinien znikać, choć nie znika…

…a to ważne, aby dietę i rodzaj ruchu idealnie do siebie pasowały. Współpracowały, tak aby osiągnąć niesamowite wyniki.
Kiedy zrobisz to poprawnie, Twoje ciało nauczy się najpierw spalać tłuszcz.
95% sukcesu to dietę, ta która pomoże Ci schudnąć i okazuje się dla Ciebie odpowiednia. W kombinacji z odpowiednim ruchem, stanie sie ekstremalnie skuteczną bronią w walce z tkanką tłuszczową. 

5% sukcesu to ruch. Jaki?

Niezawodnym i najlepszym sposobem na utratę tłuszczu okazuje się umiarkowany wysiłek. Tak, to fakt. Nie musisz odbywać morderczych ćwiczeń na siłowni, nie musisz biegać, robić setek brzuszków czy innych trudnych ćwiczeń.
Nie potrzebujesz do tego specjalnego sprzętu. będą wystarczające trampki.

Będziesz zaskoczona, jaki rodzaj ruchu okazuje się najwłaściwszy!

Aby szybko spalić tłuszcz najwłaściwszy okazuje się spacer, codziennie przez 60 minut w czasie umożliwiającym swobodną dialog. Jeśli pogoda okazuje się słaba można iść na siłownię na bieżnię: 60 minut w czasie 5.5-6 km na godzinę.

W rzeczywistości, gdy jesz odpowiednie jadłospis i spacerujesz, możesz schudnąć nawet 1,5 kg na tydzień.
Zacznij od dzisiaj, a przekonasz się, że będzie to błyskawicznie spalony tłuszcz w Twoim życiu.

 

Zobacz też

Gry typu escape

 

Cena formexplode

 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness