Chleb bezglutenowy - przepisy, które są dostosowane dla Ciebie!

Chleb bezglutenowy - przepisy, które są dostosowane dla Ciebie!

Redakcja

2017-07-03

brak komentarzy

Podzielę się z Tobą kilkoma przepisami na zdrowy chleb bezglutenowy. Nawet jeśli nie jesteś na kuracji bezglutenowej to analizuję, że warto wprowadzić niektóre z tych przepisów do swojej kuracji odchudzającej, ponieważ obfitują w naprawdę zdrowe substancje.

Dla (wegańskich) bezglutenowców moje przepisy mogą okazać się zbawieniem szczególnie jeśli nie 5 najlepszych przepisów na dietetyczny chleb bezglutenowy lubicie piec chleba. Ja do dziś nie lubię piec chleba tradycyjnego, ponieważ bywa to dla mnie za dużo roboty i preferuję sprawniejsze w przygotowaniu zamienniki.

Nie zabraknie też gotowych składników, ponieważ jak dokładnie wiesz nie lubię spędzać dużo okresu w kuchni i czasem miło bywa kupić jakiegoś jak zrobić chleb bezglutenowy gotowca i oszczędzić sobie pracy.

Do tego oczywiście garść moich przemyśleń wynikających z zakupów i wyłącznie.

Czy trzeba żyć bez chleba?

Oczywiście trzeba żyć bez chleba i do tego Cię nawet zachęcam. Zdarzają się u nas całe dnie, kiedy nie jemy chleba. Jemy za to kasze, ryże, makaron, ziemniaki, przepisy na chleb bezglutenowy bezglutenowe płatki zbożowe i nikomu nawet nie nadejdzie na myśl, że potrzebny bywa chleb. Jeśli brakuje Ci inspiracji to koniecznie przeczytaj, jakie zboża bezglutenowe warto jeść. Może dlatego, że ciepłe dania jadamy zazwyczaj wyłącznie na posiłek, ale również na kolacje. W sezonie jesienno-zimowym przede  dietetyczny chleb bezglutebowy wszystkim.

Nie oszukujmy się jednak: są czasem takie sytuacje, kiedy chleb przydaje się „logistycznie”. głównie wtedy, kiedy nie ma nas w czterech ścianach, ponieważ wyjeżdżamy, jesteśmy obowiązków czy szkole. Wtedy zdrowe kanapki to bardzo dobre metody i dlatego też zamierzam dać Ci trochę chlebowych inspiracji.

 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness