Christie Brinkley zaskakuje wyglądem!

Christie Brinkley zaskakuje wyglądem!

Redakcja

2017-05-05

brak komentarzy

modelkaChristie  Brinkleyprezencjęwiekdietazdrowa  dieta

60-letnia modelka i aktorka udowadnia, że wiek okazuje się tylko liczbą. Christie Brinkley za nic ma upływający moment. lata lecą, a ona wcale nie zamienia się w babcię, którą już de facto okazuje się. nie tylko zawstydza swoim wyglądem młodsze o Nie uwierzycie, ile lat ma ta modelka. Wygląda na 23, a ma... no właśnie, ile? Wiemy, w czym tkwi jej sekret! kilkadziesiąt lat koleżanki, ale też stale czerpie z życia garściami i doskonale się bawi. Nie dla niej siedzenie w czterech ścianach, niańczenie wnuków i rozpamiętywanie przeszłości.
Christie wariuje na imprezach z dużo młodszymi przyjaciółmi, jeździ po świecie oraz nadal okazuje się czynna zawodowo. Regularnie pokazuje się na eventach dla celebrytów oraz bierze udział w sesjach zdjęciowych dla popularnych magazynów.

Patrząc na jej alt2 prywatne zdjęcia, które zamieszcza w serwisach społecznościowych, ciśnie się na usta jedno pytanie: jak ona to robi? Po jej zachowaniu i wiecznym uśmiechu dochodzimy do wniosku, że Brinkley przede wszystkim okazuje się szczęśliwą i spełnioną kobieta. Oczywiście, jej doskonała sylwetka i twarz niemal bez zmarszczek to efekt nie tylko radosnego usposobienia, ale też zabiegów estetycznej medycyny oraz operacji plastycznych. Jeśli mimo alt3 wszystko wszystkie gwiazdy, które chcą za wszelką cenę zastopować młodość, "starzałyby" się w tak zachwycający sposób jak Christie, to my znajdujemy się na tak! Przynajmniej ona nie upodobniła się do napompowanej silikonem woskowej sylwetki. Modelka zachowała powściągliwość i skupiła na utrzymaniu zgrabnej sylwetki i naturalnych rysów.

Czy uwierzysz w to, że ta świetna kobieta ma już 60 lat? Jestem przekonana, że ta alt4 informacja na pewno cię zszokowała. Ta piękna, amerykańska modelka uważa, że swój doskonały prezencję zapewnia zdrowej kuracji, której przestrzega poprzez całe zycie. Poza tym, celebrytka niezwykle starannie dobiera zabiegi pielęgnacyjne na włosy, gdyż okazuje się przekonana, że w jej wieku bujne włosy także odejmują wiele lat z metryki.

capsules Dr Farin Man

Zobaczcie, jak wygląda życie jednej z najładniejszych seniorek show-biznesu. fakt, że Brinkley przeczy prawom natury?

 

 

Zobacz też 

Escape Room

 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness