Co to jest lipolaser. Efekty są spaktakularne!

Co to jest lipolaser. Efekty są spaktakularne!

Redakcja

2017-06-26

brak komentarzy

Zabieg ten można wykonywać poprzez cały rok .

Efekty okazują się widoczne już po 1 zabiegu.

bywa to jeden z nielicznych tak efektywnych zabiegów w walce z tkanką tłuszczową. Seria zabiegów może składać się z około 8 sesji – po 2 w 7 dniach. pora trwania zabiegu od 20 do 40 min. W trakcie całej zabiegu wskazane okazują się ćwiczenia natury cielesnej dzień po zabiegu i zwiększenie ilości przyjmowanych wody. da się ją połączyć z endermologią, radiofrekwencja.
Zabiegi te okazują się szczególnie skuteczne tam, gdzie najtrudniej jest pozbyć się Jakie efekty daje lipolaser? niepożądanych fałdek tłuszczu: biodra, uda, talia, tzw. boczki, miejsca kolan, podbródek. Lipo Laser to idealne rozstrzygnięcie dla tych pacjentów , którzy chudną i tyją nierównomiernie i mimo stosowania diet, ćwiczeń tu i ówdzie pozostaje uporczywy zbyt duża ilość tłuszczu, który zaburza proporcje sylwetki. To idealne rozstrzygnięcie dla tych którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie zamierzają poddawać się inwazyjnym zabiegom. Zimny laser pomoże Ci wyszczuplić te miejsca, których zrzucanie nadwagi stanowi dla Ciebie największy problem. dziś Ty możesz zdecydować jaki obszar chcesz odchudzić. Urządzenie lipolaser efekty pomaga na wybrane kontrolowane modelowanie sylwetki.

Jak oddziałuje urządzenie?

Cztery głowice przykłada się do naskórka, gdzie emitowana wiązka oddziałuje na mitochondria komórek tłuszczowych, które otrzymują chemiczny znak do rozpadu. Efekty tego procesu można zobrazować porównując dojrzałe winogrona z rodzynkami. Już w trakcie trwania zabiegu komórki uwalniają triglicerydy i widocznie ; ich rozmiar. proces przypomina wysuszanie winogron. 

Jak wygląda zabieg?

Na wybraną okolicę zabiegową przykładane okazują się cztery głowice emitujące wiązki laserowe, które prowokują rozpad triglicerydów. Zabieg jest bez wyjątku bezbolesny i towarzyszy mu jedynie odczucie delikatnego ciepła. pora trwania zabiegu lipo lipolaser co to jest laserem uzależniony jest od wielkości obszaru i wynosi od 10 do 40 min. 

Na jakich partiach ciała można przeprowadzić?

Zabieg lipo laserem oprócz typowych okolic występowania nadmiaru tłuszczowej takich jak uda, talia czy boki idealnie sprawdza się także na partiach ramion, łydek czy też podbródka. 

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu lipo laserem?

prosto po każdej sesji lipo laserem pacjent notuje utratę centymetrów w obwodzie. Końcowy efekt zabiegu obserwujemy 3-4 tyg. po ostatniej sesji lipo laserem. 

Ile zabiegów lipo laserem należy przeprowadzić?

Zalecana jest sesja 6-8 zabiegów w odstępach 3 dniowych  

Z lipolaser ile kosztuje jakimi zabiegami można łączyć lipo laser?

Lipo laser przynosi dość dobre rezultaty jak zabieg samodzielny. pacjentom ze złożonym defektem nadmiaru tłuszczowej albo cellulitu, procedurę lipo można łączyć z zabiegami drenująco ujędrniającymi, endermologią, radiofrekwencją. Po zabiegu wytypowany jest wysiłek ruchowy, usprawniający metabolizm uwolnionych triglicerydów. Dzięki dużej ilości metod i sprzętów dostępnych w naszym gabinecie możemy wykonać dla kraju indywidualny program zabiegów.

Zabiegi modelujące sylwetkę przynoszą widoczne rezultaty przy systematycznym i regularnym stosowaniu, dlatego dostępne okazują się w różnej wielkości pakietach, które dobieramy do potrzeb klinta.

 

pierwszy zabieg 150zł

kolejny zabieg 200zł


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness