Czarne lody - dietetyczna odsłona lodów

Czarne lody - dietetyczna odsłona lodów

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

czarne lodydietawęgielłupiny kokosa

Lody w w kolorze węgla biją rekordy popularności na Instagramie. Czy prezentują się apetycznie to kwestia osobista, ale jednego odmówić im nie wolno: są bardzo fotogeniczne. i co najważniejsze, jadalne. A do tego DIETETYCZNE. Zastanawiałyście się z czego są produkowane? Na pewno nie z gorzkiej czekolady - to wyjaśniamy natychmiast.

Od jakiegoś czas na Instagramie możemy oglądać zdjęcia lodów. Biorąc pod uwagę, że mamy lato, teoretycznie Hit na lato: dietetyczne czarne lody! nie ma w tym nic dziwnego. W zeszłym roku hitem były domowe wodne lody z owoców. Zresztą my też podzieliłyśmy się z wami kilkoma przepisami na taki mrożący deser, który możemy bardzo szybko przygotować w naszej swojej kuchni. Ponadczasowa czekolada, nieśmiertelna wanilia, neutralna śmietanka, słodka truskawka to klasyki i będą zawsze, nie wzbudzają więc znaczniejszych emocji. Co innego lody CZARNE. i to czarne jak alt2 węgiel. Te, które brudzą język. Czy to nowa moda? Jak najbardziej. na razie jedynie w Stanach, ale szał na nie na pewno przywędruje też do Europy, w tym naszego kraju. Gdy zobaczyłyśmy ich zdjęcie po raz pierwszy, pomyślałyśmy, że są zrobione z gorzkiej czekolady, o bardzo wysokiej zawartości kakao, ale okazało się, że nie. słodyczy nie ma w nich ani grama. ostatecznie to lody  Zdziwiona? My też!

No dobrze, ale z czego one w takim  razie są robione? Swoją nietypową barwę zawdzięczają składnikowi jakim okazuje się popiół z kokosów. W czasie obróbki termicznej łupin trwa właśnie produkcja lodów w kolorze ziemi czy jak kto woli węgla. ze względu na orzech, z  którego są wytwarzane, zawierają też niewielkie ilości mleczka i wiórków i mają z kokosów posmak - co akurat alt4 okazuje się zrozumiałe. mimo wszystko to, co cieszy nas najbardziej i sprawia, że nie możemy się doczekać, kiedy lody przepłyną do Polski to fakt, że są w 100 % ekologiczne, nie mają żadnych sztucznych barwników ani składniku. To jednak nie koniec dobrych wiadomości - czarne lody są dietetyczne! Właściwości detoksacyjne wkazuje ponieważ z kokosów popiół, a to nic innego jak aktywny węgiel.

 

Zobacz też

Escape Gra 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness