Czy warto ćwiczyć zumbe? 10 powodów, które przekonają Cię, że warto!

Czy warto ćwiczyć zumbe? 10 powodów, które przekonają Cię, że warto!

Redakcja

2017-06-12

brak komentarzy

Dodasz coś do tej listy?

oraz choć do dekady zostało jeszcze trochę momentu,  to odpowiedni moment, by popracować nad swoją sylwetką.  oraz tak, wiemy... za oknem szaro, buro oraz ponuro, a kanapa bywa dość wygodna. Ale uwierz nam, okres naprawdę szybko leci oraz ani się obejrzysz oraz już rozpocznie się tak zwany czas kostium Poznaj 10 powodów, dla których warto uprawiać zumbę! kąpielowy.

Nie posiadasz jednak ochoty na mordercze ćwiczenia na siłowni czy sprint w strugach deszczu, ale co powiesz na zumbę? My polecamy ci ją gorąco, a jeśli to nie wystarczy, przeczytaj 5 powodów, które z pewnością cię do niej przekonają!

w pierwszej kolejności... spalisz dużo kalorii!

Zumba to połączenie elementów alt2 tańca oraz fitnessu, dzięki któremu "zgubisz" nawet 800 kalorii! Łącz przyjemne z pożytecznym, a w niedługim czasie zmienisz odzież na rozmiar mniejszą! 

po drugie... równomiernie spalisz zbędny tłuszczyk!

Wybierając ćwiczenia na siłowni, należy wiedzieć, aby je różnicować, tak by później nie płakać nad nieproporcjonalną sylwetką. Zumba tymczasem zaangażuje wszystkie twoje mięśnie alt3 jednakowo, co w rezultacie oznacza pięknie wysmuklone oraz wyrzeźbione ciało!

Po trzecie... doskonale się odstresujesz! 

Wysiłek fizyczny od zawsze był dobrym panaceum na stres, a gdy dodamy do tego muzykę oraz wysokie redukowanie kalorii... czy można posiadać wtedy jakieś problemy? ;)

Po czwarte... możesz poznać nowych ludzi!

Zumbę kochają alt4 wszyscy. Mali oraz duzi, kobiety oraz mężczyźni... Tak więc może przystojny, wysoki brunet powinno ćwiczył akurat obok ciebie? ;)

Po piąte... możesz ją ćwiczyć zawsze oraz wszędzie!

Aby trenować zumbę nie trzeba posiadać ani żadnych urządzeń, ani nawet specjalnego ubraniu. Tak naprawdę wystarczy wyłącznie skrawek miejsca oraz odpowiedni instruktor! 

 

Zobacz też 

Krav Maga Warszawa


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness