Czy można jeść kiełbasę na redukcji?

Czy można jeść kiełbasę na redukcji?

Redakcja

2017-06-12

brak komentarzy

Od czego jest zależna smak kiełbasy?

Kiełbasa to rozdrobnione mięso z dodatkiem przypraw napełnione w osłonki ekologiczne – jelita, białkowe czy też celulozowe. smak kiełbasy jest zależna nie tylko od rodzaju mięsa, z którego została wykonana, ale w dieta na redukcji równie znacznym nasileniu od proporcji dodatków smakowych i sposobu jej konserwacji. Rozróżnia się kiełbasy suche (takie jak kabanosy, krakowska czy żywiecka), podsuszane, kiełbasy cienkie na grilla, kiełbasy duże, typowe na kanapkę.

Czy trzeba spożywać kiełbasę w trakcie diety odchudzającej?

Jak najbardziej, ale nie czy jeść kiełbasę przy odchudzaniu każdy rodzaj oraz oczywiście z umiarem! Kiełbasa jest doskonałe bogactwo białka oraz, choć składa się z tłuszcz, trzeba przyswoić, że oraz on okazuje się potrzebny do właściwie zbilansowanych składników. spalenie tkanki tłuszczowej nie polega bowiem na odrzuceniu wszystkich tłuszczów oraz węglowodanów. alt3 w jadłospisie organizm potrzebuje także tłuszczów – najrozsądniej tych nienasyconych.

w jadłospisie odchudzającej polecam produkty suche – np. kiełbasę suchą krakowską czy kiełbasy drobiowe zawierające mniej więcej 100 kcal w 100 gramach. Poza tym polecam produkty drobiowe – mięso z indyka czy co jeść na diecie drobiu okazuje się odżywcze oraz lekkostrawne, składa się z dużo pełnowartościowego białka oraz mało nasyconych kwasów tłuszczowych. Mniejsza zawartość tłuszczu w mięsie drobiowym skutkuje jego mniejszą kalorycznością – filet z indyka to ok. 33 – 55% mniej kalorii niż mięso wieprzowe.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness