Czy trening pomaga w leczeniu kaca?

Czy trening pomaga w leczeniu kaca?

Redakcja

2017-06-12

brak komentarzy

mnóstwo czytelników zwraca się do mnie z zapytaniem dotyczącym artykułów na temat picia piwa przy odchudzanie, ćwiczeń na masę, rzeźbę, itp. Nie spodziewałem się, że to tak nurtujący was temat, ale po krótszym zastanowieniu wydaje się to chyba oczywiste. Żyjemy w końcu w kraju gdzie panuje specyficzna „kultura spożycia” oraz trudno temu prostemu faktowi zaprzeczać.

generalnie recepta na świetną kondycję bywa jedna – nie pić, jeśli interesuje cię trening na siłowni oraz kulturystyka Czy trening pomaga w leczeniu kaca? – nikt nic lepszego w owej kwestii nie wymyślił, ale popatrzmy realistycznie oraz naprawmy co się da.

Tabletki na kaca

W trakcie picia nawet małej ilości piwa da się wyjść do łazienki oraz dyskretnie połknąć jedną tabletkę. Takie środki dostępne w co lepszych monopolach oraz na stacjach benzynowych jako tako czyszczą organizm ze szkodliwych składników przemiany metabolicznej po wypiciu piwa. trzeba po połknięciu takiej tabletki wypić dużą dawka płynu, najdogodniej izotonicznego. 2KC, kc24 to trenowanie po alkoholu jedne z nazw które pamiętam. oddziałuje to też w dzień następny, jednak im prędzej tym skuteczniej. tabletka nie uratuje utraconych przez picie efektów ćwiczeń, ale na pewno w znacznym stopniu pomoże.

„Fachowiec” wie najdogodniej

Powiedzmy sobie bezpośrednio, wszelcy fachowcy oraz budowlańcy za kołnierz nie wylewają, co więcej piją alkohol niemal dzień w dzień. O ile jednak typowy inteligent może sobie pozwolić od okresu do okresu na ciężkiego kaca oraz dzień boleści po spożyciu – trenowanie na kacu budowlaniec musi szybko odzyskać kondycję, ponieważ na drugi dzień czeka go wysiłek fizyczny – no toż to niemal jak trening na siłowni (oczywiście… niemal robi wielką różnicę). będzie wystarczająca zobaczyć co robią rano ekipy budowlane. tragiczna, partacka ekipa oczywiście zabija klina, dobra ekipa siedzi pod monopolem wsuwa drożdżówki (węglowodany) oraz zapija dużą ilością kefiru (białko oraz sole mineralne).

Tobie radzę samoczynnie – dzień po z rana wlej w siebie spory kubek kefiru lub zsiadłego alkohol a ćwiczenia na masę mleka, po jakimś czasie popraw sobie wydajność ludzkiego ustroju kolejnym kefirem.

głęboki trening na kacu bywa mało skuteczny oraz może dodatkowo obciążyć oraz tak odwodniony już organizm. Jeśli jednak bardzo jest zależna ci na zachowaniu regularności treningów, musisz zatroszczyć się o właściwą regenerację. Sprawdź, jaki trening na kacu bywa dozwolony oraz co zrobić, żeby szybko powrócić do formy dzień po imprezie.

http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/cwiczenia/trening-na-kacu-czy-cwiczenia-po-piwa-sa-skuteczne-oraz-bezpieczne_42644.html

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness