Detoks przed urlopem. Najlepszy sposób by poczuć się lekko

Detoks przed urlopem. Najlepszy sposób by poczuć się lekko

Redakcja

2017-06-12

brak komentarzy

Planujesz urlop? czas na detoks ludzkiego ustroju!

Jesteś ciągle zmęczona. Cierpisz na migreny, obstrukcje, bezsenność. Twoja skóra oraz włosy wyglądają fatalnie. prawdopodobnie nie przejęłabyś się tym, gdyby nie urlop w ciepłych krajach, który zbliża się wielkimi krokami. Szukasz sposobu na szybkie odchudzanie oraz odmładzanie? Zastanawiasz się, jak szybko oraz skutecznie pozbyć się przywołanych wyżej dolegliwości? Weź głęboki oddech oraz przygotuj się na... detoks!

 

co to Przepis na 5-dniowy detoks przed urlopem jest detoks?

Podstawowym celem detoksu jest oczyszczenie ludzkiego ustroju z toksyn, złogów zalegających w przewodzie pokarmowym i zmniejszenie masy ciała. Naukowo udowodniono, że gdy z ciało pozbywa się gromadzonych latami toksyn, zaczyna czuć się o wiele młodziej, można nawet powiedzieć: jak nowe. wtedy rozpiera cię energia, masz wiele ciekawych pomysłów, nie męczysz się tak szybko, znikają problemy skórne. Słowem, świetnie wyglądasz. trzeba jednak podkreślić, że nie ma jednej, najlepszej leczeniu oczyszczającej. Każdy organizm jest przepis na detoks inny oraz każdy czyli może reagować na wszystkie diety. najbardziej znaną metodą jest obecnie detoksykacja sokami spożywanymi na czczo.

 

Jak wykonać detoks ludzkiego ustroju?

Detoks jest prosty – to fakt, ale potrzebuje odpowiednich przygotowań. Od czego zacząć?

Fizjoterapia Warszawa

1. Zanim przystąpisz do oczyszczania ludzkiego ustroju, wyeliminuj z menu wędliny, potrawy ciężkostrawne, alkohol, słodycze, herbatę i sól. Spożywaj jak największe ilości owoców oraz warzyw, duże kasze oraz pieczywo pełnoziarniste. Ponadto zadbaj o optymalne nawodnienie ludzkiego ustroju.

 

2. Zaplanuj moment wypróbuj detoks przed urlopem tylko dla siebie. W trakcie detoksu wytypowany jest relaks. Unikaj wysiłku, intensywnych treningów i sytuacji stresogennych. Nie znaczy to, że powinnaś kilka dni leżeć plackiem. Nie obawiaj się wyjść na spacer, czy wybrać na przejażdżkę rowerową. Ruch wspomaga proces oczyszczania. Pamiętaj jedynie o tym, aby się nie forsować.

 

3. Korzystaj z częstych kąpieli, bo organizm usuwa cześć toksyn poprzez skórę. Zrezygnuj z makijażu. Pozwól powierzchni swobodnie oddychać. W czasie detoksu można wymasowanie oraz przemywanie jak zrobić dobry detoks twarzy wodą.

 

4. dbaj o higienę jamy ustnej. Podczas odtruwania pojawia się większy nalot na języku i zębach. Częstsze szczotkowanie rozwiąże ten problem.

 

5. W przypadku dolegliwości przewlekłych każda kuracja dietetyczna powinna być konsultowana z lekarzem. Przeciwwskazaniem do detoksu są niektóre schorzenia układu pokarmowego oraz dróg moczowych.

 

6. Po zakończonej kuracji należy powoli wracać do wcześniejszego stylu żywienia, stopniowo włączając kolejne artykuły. Zacznij od spożywania warzyw oraz owoców, a po 3–4 dniach mięsa i nabiału.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness