Dieta OXY - zobacz spektakularne efekty!

Dieta OXY - zobacz spektakularne efekty!

Redakcja

2017-06-12

brak komentarzy

dieta OXY to nowa dieta białkowa, która - jak zapewniają jej twórcy, ma być skuteczna niczym dieta dr Dukana a jednocześnie nie tak niebezpieczna. Czy jednak rzeczywiście jest rozwiązaniem idealnym?

dieta OXY z pewnością podbiła serca mnóstwo Polek ponieważ już w 1 tyg. sprzedaży zajęła 3. miejsce w rankingu diet. Co bowiem ważne, dokładnych wytycznych co do diety Sprawdź! Poznaj zasady i efekty diety OXY nie otrzymamy bezpłatniedieta OXY jest rozwiązaniem, które możemy kupić. Zanim jednak zapłacimy zaleca się przyswoić, że sukcesu nikt nam nie gwarantuje - nawet 1 kilograma... A na czym w ogóle polega dieta OXY?

dieta OXY - zasady
dieta OXY istnieje 3 tygodnie. W czasie pierwszego tygodnia dieta OXY jest oparty przede wszystkim na białku zwierzęcym, a zamierzeniem alt2 tego etapu jest spalenie tłuszczu. W drugim tyg. do diety włączamy białko roślinne a w trzecim tyg. przechodzimy poprzez fazę stabilizacji.

 

W porównaniu z Dukanem dieta OXY wydaje się zdrowsza, ponieważ białka (w tym białko roślinne) stanowią podstawę naszego żywienia wyłącznie poprzez 2 tygodnie. Należy bowiem mieć na uwadze, że doktor Dukan stracił prawo wykonywania wykonywanego zawodu lekarza, co powinno być dla alt3 wszystkich wielbicielek diet białkowych poważnym ostrzeżeniem. Piękna figura może być naszym zamierzeniem, ale zdrowie musi być priorytetem. Czy dietaOXY warta jest więc spróbowania.

dietetycy są sceptyczni. Prof. Olszanecka-Glinianowicz, która opiniowała jadłospis dla Dziennika Zachodniego, zwróciła uwagę na to, że twórcy diety jej pierwszy etap określili jako "turbo redukowanie tłuszczu" tymczasem w 1 miesiącu korzystania z diety przede wszystkim spalamy glikogen, nie alt4 tłuszcz. Informacja ta wprowadza więc błąd osoby, które pragną zrzucić.

Co nam pozostaje?
dieta-cud jest marzeniem mnóstwo z nas, ale niestety nie istnieje. Jeśli chcemy zrzucić powinnyśmy zacząć zdrowiej się odżywiać. Jeść częściej ale mniej, pić dużo wody mineralnej, ograniczyć słodycze oraz tłuszcze oraz ćwiczyć. ta dieta z pewnością zadziała.
 

 

Zobacz też 

Krav Maga Warszawa


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness