Dieta Szambala - wymagający detoks

Dieta Szambala - wymagający detoks

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

dietadieta szambaladetoksdieta

Starania o wymarzoną sylwetkę opłaca się zacząć od dogłębnego detoksykacji ludzkiego ustroju. dużo ostatnio słyszy się o metodach detoksu, ale jest wśród nich ta, która szokuje skutecznością – detoks Szambala. W Polsce stała się popularna m.in. dzięki gwiazdom show biznesu.

Przestaliście już wierzyć w kuracji odchudzającej, które robią z sylwetki cud? oraz słusznie, na To jest hit! Na czym polega dieta szambala? temat ich braku skuteczności już nie raz się rozwodzono. Trudno jednak nie dziwić się tym, którzy próbują swój organizm oczyszczać z toksyn. bywa kilka metod na przeprowadzanie takiego detoksu. Niektórzy proponują picie naparu z czystka, spożywanie przez jeden dzień jedynie płynów, a najrozsądniej ciepłej, przegotowanej płynu z cytryną, a do tego joga alt2 i medytacje.

bywa wśród tych metod ta, która skutecznością wprost zaskakuje, ale – jak nietrudno się domyślić – jest też dość wymagająca. Mowa o detoksie Szambala, czyli sześciodniowej głodówce, podczas której pije się jedynie ciepłą wodę i konsumuje mieszankę ziół opracowaną przez specjalistów z nowej Zelandii. W trakcie tak długiego pozbawienia alt3 organizm sposobów odżywczych nie może być mowy o nadto bezkompromisowych ćwiczeniach, dlatego detoksowi Szambala towarzyszą spacery, medytacje i delikatne formy aktywności fizycznej.

Niedawno celebrytka Zofia Zborowska opublikowała na własnym Instagramie zdjęcie, na którym widać jej płaski talia, zgrabną talię i szczupłe ramiona. Ale poprawa sylwetki to tak naprawdę jedynie skutek uboczny detoksu alt4 Szambala. Chodzi o oczyszczenie ciała i ducha oraz odkrycie, czego organizm nie toleruje. Kiedy po okresie głodówki stopniowo wprowadza się różne artykuły do kuracji odchudzającej, prosto zaobserwować, jaki mają wpływ na samopoczucie. Podobno, wbrew pozorom, sześciu dniom głodówki jedynie początkowo towarzyszy apatia, a stopniowo wyzwala się w nas niespożyta energia.

 

Zobacz też

Taniec Towarzyski Warszawa


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness