Dieta Jessiki Alby! Poznaj sekret

Dieta Jessiki Alby! Poznaj sekret

Redakcja

2017-06-12

brak komentarzy

Jessica Alba w wielu wywiadach mówiła, że odziedziczyła po przodkach gen nadwagi. Zdawała sobie z tego sprawę, dlatego nie chcąc, by spotkał ją podobny jak bliskie jej osoby los, na jadłospis przeszła już jako nastolatka. Nie była to jednak dieta odchudzająca. W jej przypadku oznaczała wybór zdrowego, Poznaj sekret diety Jessiki Alby! zbilansowanego menu. Nie było mowy o żywności takich jak fast food. Gwiazda osobiście przyrządzała swoje posiłki, dokładnie pilnując doboru wszystkich produktów.

 

poprzez dekady wypracowała własny swój system żywienia, dzięki któremu do dziś udaje jej się zachować świetną figurę. Na śniadanie je: twarożek z owocami, owsiankę lub jogurt.  Podstawą jej codziennego najlepsza dieta Jessiki Alby menu okazują się sałatki. W porze obiadowej dodaje do nich mięso (kurczaka lub rybę). Przekąskami okazują się dla niej: migdały, orzechy lub np. kukurydza. Gwiazda praktycznie wyeliminowała ze własnej kuracji odchudzającej takie artykuły jak: kartofle, kaszę oraz pieczywo. Nie je dodatkowo słodyczy (oprócz dobrej jakości gorzkiej słodyczy).

Rok diety gwiazd temu Jessica Alba wydała książkę: The Honest Life, w której radzi jak dbać o zdrowy styl życia rodziny. Znajduje się tam cykl wskazówek dotyczących prowadzenia mieszkania, wychowywania najmłodszych i jedzenia. Ciekawią cię jej dietetyczne tajniki? Jednym z nich bywa dodawanie do potraw nasion lnu (czyli popularnego siemienia lnianego). Zawarta w redukcyjna dieta Jessiki Alby nich witamina E dodaje energii, witalności, urody i ochrania przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Błonnik, pozytywnie wpływa na gospodarkę hormonalną i oczyszcza organizm. 

Chcąc dbać o zdrową jadłospis rodziny, przygotowuje posiłki w taki sposób, by były one smaczne. Gwiazda uważa, że w innym przypadku ta dieta nie ma szans się sprawdzić.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness