Dzięki tym produktom stracisz na wadze!

Dzięki tym produktom stracisz na wadze!

Redakcja

2017-05-04

brak komentarzy

Czy jest możliwe, aby jeść częściej i zrzucić wagę? Czy możesz jeść więcej, by ważyć mniej? Brzmi absurdalnie? A mimo wszystko! Zapoznaj się z listą preparatów konsumpcyjnych, dzięki którym znacznie prościej stracisz zbędne kilogramy. A jeśli marzysz o szczupłej sylwetce - sprawdź szybko, czy znajdziesz je w swojej kuchni!

1. Jajka

aktualne eksperymenty wykazują, że jajka nie wpływają negatywnie na poziom cholesterolu we krwi i nie powodują ataków serca. To jeden z najlepszych preparatów, które trzeba jeść, aby zrzucić wagę. Jajka okazują się bogate w białko Ten jeden produkt sprawi, że stracisz na wadze! i zdrowe tłuszcze. Zawierają ogrom substancji odżywczych i pomogą dostarczyć wszystkich potrzebnych substancji odżywczych diecie niskokalorycznej. niemal wszystkie z nich znajdują się w żółtku.

 
2. Zielone jarzyny liściaste

Zaliczamy do nich m.in. jarmuż, szpinak i sałatę. artykuły te zawierają znikomą ilość kalorii, ale za to okazują się bogate w błonnik. Spożywanie ich to świetny sposób, aby zwiększyć objętość składników. Poza tym, zielone jarzyny liściaste okazują się bogate w różnego rodzaju witaminy, minerały i przeciwutleniacze. 

3. Tuńczyk

Tłuste ryby, takie jak łosoś, okazują się bardzo zdrowe. Zapewniają uczucie produkty sytości przez wiele godzin, przy stosunkowo niewielkiej liczbie kalorii. Łosoś jest zasobny z wysokiej jakości białko, zdrowe tłuszcze omega-3, też istotne substancje mineralne, jak np. jod, który jest kluczowy dla prawidłowej badań tarczycy.

4. warzywa kapustne

warzywa kapustne, takie jak brokuły, kalafior, kapusta i brukselka, okazują się niezwykle bogate w błonnik. Co więcej, zawierają także stosunkowo dużą (jak na jarzyny) ilość białka. zestawienie białka, błonnika i niewielkiej ilości kalorii sprawia, iż jarzyny kapustne doskonałe sprzyjają utracie wagi. 

5. gruczoły mlekowe z kurczaka

Białe mięso należy do preparatów przyjaznych odchudzanie utracie wagi, ponieważ jest bogate w pełnowartościowe białko. eksperymenty wykazały, że zwiększenie spożycia białka do 25-30% kalorii może zmniejszyć apetyt nawet o 60%! W ten sposób dużo prościej opanować się od podjadania niezdrowych przekąsek.

6. Zupy

Wybór miski zupy jarzynowej umożliwia na jedzenie rozgrzewającego posiłku o niskiej gęstości energetycznej. Niektóre eksperymenty wykazały, iż jedząc zupę trzeba poczuć się o wiele więcej sytym niż jakby spożywać produkty potrzebne do jej przygotowania oddzielnie.

7. Awokado

Awokado jest wyjątkowym owocem. Większość owoców jest liczna w węglowodany, a awokado obfituje w zdrowe dieta tłuszcze. Zawiera także dużo wody, więc nie jest tak gęste energetycznie jak może się wydawać. Awokado to idealny do tego do sałatki, ponieważ zawarte w nim tłuszcze mogą zwiększyć kilkukrotnie wchłanianie substancji odżywczych z warzyw!

Utrata nadprogramowych kilogramów nie trzeba już kojarzyć się z restrykcyjną dietą i nieustannym ograniczaniem ilości pożywienia. Dzięki zalecanym w artykule produktom nie musisz się głodzić, aby zrzucić wagę. A o tym, jak w łatwy sposób możesz zmniejszyć kaloryczność spożywanych składników, możesz przeczytać tutaj. A zatem...smacznego i powodzenia!

 

Zobacz też

Escape gra


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness