Guarana - mocniejsza niż kawa, a przy tym zdrowa!

Guarana - mocniejsza niż kawa, a przy tym zdrowa!

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

guaranaodpowiednik kawymocniejszyzdrowazamiennik

Guarana to nie tylko świetny odpowiednik kawy, ale również specyfik, który korzystnie wpływa na dużo aspektów Twojego kondycji.

Co stanie się, gdy codziennie będziesz wypijał guaranę? potrafi zatrzymać niebezpieczny proces zlepiania się płytek krwi. Dlaczego guarana ma taką moc? Substancja o nazwie guaranina stymuluje na znacznie dłuższy moment niż mała czarna, zyskasz aż 6 godzin świeżej energii!

Zapewne wiecie, że mała czarna nie zawsze funkcjonuje korzystnie na nasze zdrowie. Od lat trwa konflikt między naukowcami, którzy podzielili się na 2 ugrupowania. Jedni informują o korzystnych właściwościach wynikających z picia kawy. ostatecznie posiada ona istotne antyoksydanty, które niwelują niebezpieczeństwo Co działa mocniej niż kawa i jest zdrowe? Poznaj guaranę! wystąpienia raka naskórka, czy przypadłości Alzheimera. pamietać trzeba również, że poza zdrowymi składnikami kawy, znajdują się w niej również te niekorzystne. Inni naukowcy stanowczo temu zaprzeczają, ale wszyscy okazują się zgodni co do jednej kwestii. Nadmiary konsumowanej kawy mogą przyczynić się do powstania niebezpiecznych chorób dla życia. Jeśli pijesz kofeinę w wyższych ilościach niż 25 filiżanek na miesiąc, możesz posiadać problemy. Co zła, średnia spożycia kawy w Polsce wynosi aż 500 filiżanek co roku, to stanowczo powyżej normy!

Istnieje naturalny środek, który zawiera wszystkie pozytywne aspekty kawy, a dodatkowo nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Ponadto alt2 znajdziemy w nim liczne wartości odżywcze, które poprawią dużo aspektów naszego kondycji.

Co zawiera guarana?

Jednym z najważniejszych produktów guarany jest guaranina, to właśnie ona funkcjonuje jak kofeina, a także dobrze! Guaranina stymuluje nas na dłużej niż filiżanka mocnej kawy. Dlaczego tak się dzieje? Guaranina jest przyswajana przez organizm znacznie dłużej niż kofeina. Guarana zawiera również olejki eteryczne, teofilinę, cholinę, adeninę, hipoksantynę i teobrominę. Ta unikalna kompozycja pozwala na stymulacje naszego układu nerwowego, dzięki temu uzyskamy pobudzenie, lepszy refleks i czujność. Dodatkowo polepszy nam się zdolność pamiętania, uzyskamy więcej siły fizycznej.

Pozostałe zdrowotne właściwości:

1. Ze względu na właściwości alt3 antyagregacyjne i antyoksydacyjne, służy zmniejszyć niebezpieczeństwo zlepiania się płytek krwi.

2. działa moczopędnie, dzięki temu w szybkim czasie oczyścimy swoje ciało i usprawnimy przepływ w układzie moczowym.

3. Jako że guarana jest wolniej przyswajana niż mała czarna, zwiększa poziom nam energii na aż 6 godzin!

4. Guarana jest bezpieczniejsza od kawy, bo nie zawiera składników niekorzystnych dla kondycji w przeciwieństwie do kawy.

Komu jest szczególnie zalecana?

Spożywanie guarany jest szczególnie zalecane osobom, które zazwyczaj czują się zmęczone, mają słabą odporność, problemy z zapamiętywaniem, mają zazwyczaj migreny, czy problemy z krążeniem.

Przy stosowaniu guarany należy być ostrożni, bo nie może być stosowana w przypadku uczulenie na alt4 taninę, kofeinę i guaranine. Powinny również wystrzegać się jej kobiety spodziewające się dziecka, karmiące i osoby z nadciśnieniem tętniczym.  

Jak korzystać z jej korzystnych właściwości?

Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na kraj pochodzenia, pełno wartościowa guarana pochodzić z Brazylii. kolejną ważną rzeczą jest skład, szukamy tylko 100 procentowej guarany, której jakość okaże się potwierdzona certyfikatem. 

Osoby, które cenią wygodę, mogą wybrać guaranę zamkniętą w kapsułce. Dzięki takiej postaci będziemy mogli po nią dotknąć w kolejnymi momencie, ponadto ominiemy jej odczucie smakowe. Za pomocą jednej kapsułki pozbędziesz się zmęczenia, usprawnisz koncentrację i uatrakcyjnisz zdolność pamiętania. 

 

Zobacz też

Polecani Trenerzy Personalni

Escape Gra 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness