Ile kalori można spalić w czsaie pracy? Poznaj prawdę!

Ile kalori można spalić w czsaie pracy? Poznaj prawdę!

Redakcja

2017-06-26

brak komentarzy

Tracimy kalorie siedząc przed telewizorem, czytając powieść, a także jedząc kanapkę. Energia bywa niezbędna do wszelkiego rodzaju oddziaływania. Problem polega na tym, że dzięki wysokokalorycznemu jedzeniu i unikaniu aktywności fizycznej, więcej jej sobie przydajemy niż potrzebujemy, stąd wzrasta liczba osób otyłych i mających nadwagę. zobacz, ile kalorii tracisz w pracy.

Każda aktywność wymaga pewnej Poznaj prawdę! Ile kcal spalasz w czasie pracy? porcji wysiłku, też ta zawodowa. Oczywiście dawka energii zużywana w pracy bywa zależna od rodzaju naszego zajęcia, w kolejnymi razie może to być ważny element motywacyjny - praca pomoże ci zmniejszyć wagę!

sprzedawca spala średnio 136 kalorii na godzinę. To odpowiednik 19 minut jazdy na rowerze, 28 minut ile kcal spalamy w pracy jogi i 12 minut biegu.

Najintensywniejszą pracę ma strażak, gdy jego służba wymaga bezpośredniej walki z ogniem, traci średnio 546 kalorii na godzinę, co jest odpowiedzialna 76 minutom jazdy na rowerze, 114 minutom jogi i 50 minutom biegania.

Podobnie dużo wysiłku w zarabianie na chleb musi włożyć robotnik budowlany - spala spalanie kcal w pracy zwykle 340 kalorii na godzinę. To tymczasem jest odpowiedzialna 47 minutom jazdy na rowerze, 71 minutom uprawiania jogi, 31 minutom biegania.

Praca sprzątaczki wymaga umiarkowanego zaangażowania fizycznego - traci ona ok. 152 kalorie na godzinę, czyli tyle, ile podczas 21 minut jazdy na rowerze, 31 minut jogi, 14 minut biegania.

Podobny pułap aktywności jak spalić więcej kcal w pracy charakteryzuje pielęgniarki - spalają 138 kalorii na godzinę, co jest odpowiedzialna 19 minut jazdy na rowerze, 29 minutom jogi, 13 minutom biegania.

Najmniej w swojej działalności zarobkowej namęczy się fizycznie pracownik biurowy. gubi średnio 68 kalorii na godzinę, tj. tyle, ile podczas 9 minut jazdy na rowerze, 14 minut jogi oraz 6 minut biegu.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness