Ile kalorii ma jedna muffinka? Tyle musisz ćwiczyć, żeby to spalic!

Ile kalorii ma jedna muffinka? Tyle musisz ćwiczyć, żeby to spalic!

Redakcja

2017-06-26

brak komentarzy

Skosztowaniu muffinek trudno się oprzeć, zwłaszcza tym z zawartością budyniu, czy udekorowanym lukrem. są one jednym z prostszych w przygotowaniu deserów, a jednocześnie pozwalającym na zastosowanie różnych wariacji z dodatkami. Niestety jedna pachnąca muffinka ma aż do 100 kcal! Jak Infografika: jak spalić jednego muffinka? wykonać te dietetyczne, które nie będą dla nas tuczące? poniżej recepta!

Zrezygnuj z wszelkich dodatków z zawartością cukru. zamiast tego możesz wypróbować poniższe składniki:
 
Otręby – słowem samo zdrowie! wielka zawartość błonnika w miejsce pustych kalorii? Nie wiem jak Wy, ale ja jak spalić kalorie jestem na „Tak!”. Do tego mała wartość kaloryczna nie zaszkodzi naszej sylwetce.
 
Owoce – owszem, mają w sobie cukier, ale do tego okazują się pożywne i bogate w moc witamin, więc zdecydowane lepsze, niż bita śmietana czy kakaowa polewa, fakt?
 
/> Płatki owsiane – dzięki nim deser nabierze chrupkości i powinno świetnie nadawał się nawet jako przekąska śniadaniowa. Podobnie spisze się twarożek.
 
Marchew – warzywne muffinki to zdecydowanie nieco inna propozycja przyrządzenia tego deseru, ale równie smaczna. Jeśli wypróbowaliście kiedykolwiek przyrządzić href="http://jejswiat.pl/9573,jak-zrobic-ciasto-z marchwi">ciasto z marchwi, to wiecie o czym tu mowa.
 
Na którą wersję muffinek byście się skusiły? Ja już swoją wybrałam i już biorę się do kucharzenia. Trafnych decyzji i zadowolenia ze smaku życzę i Wam!
źródło: jejkuchnia.pl


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness