Jak ćwiczyć na ławce w praku? HIT!

Jak ćwiczyć na ławce w praku? HIT!

Redakcja

2017-08-03

brak komentarzy

Korzystajmy z ostatnich dni wakacji  – dziś proponuję Wam trening wzmacniający na świeżym powietrzu, świetna do ćwiczeń będzie parkowa ławka. Proponuję we dwoje:) friendStraining!!! 1. Cwiczenie dnia to pompki na ławce, da się wykonywać pompki szerokie, bądź wąskie. Dłonie układamy na ławce albo jej oparciu, rozstawiamy je jednak szerzej niż tułów. Schodzimy w dół, pilnując, by łokieć uginać do kąta prostego oraz pochylamy się do przodu. Wracając do pozycji startowej nie prostujemy do zakończenia łokci. Początkujący mogą zaczynać od tzw. kobiecych pompek, w których kolana pozostają na ziemi. 15-20 powtórzeń w trzech seriach. 2. Pompki odwrócone: Jeśli chcemy się pozbyć wiszącej ciała na rękach, musimy wzmocnić oraz ujędrnić mięsień trójgłowy ramienia wykonując tzw. odwrotne pompki. Ustawiamy się tyłem do ławki. Ręce układamy na ławce, nieskomplikowane nogi wysuwamy przed siebie; stopy powinny być mniej więcej siebie, a dłonie mniej więcej ciała. Jeśli oddalimy ręce od tułowia wzmocimy triceps. Zginamy ręce opuszczając tułów, jednak pilnujemy by pośladki nie dotknęły gruntu. Nogi powinny być cały okres wyprostowane. szczególnie kluczowe – podczas wykonywania ćwczenia ręce zginamy do tylu, a nie na boki. Ruch wykonujemy powoli oraz dokładnie. 1.

Harmonogram ćwiczeń w parku Ćwiczenia na rześkim powietrzućwiczenia  na  ławce  parkowej

otwierają perspektywy podkręcić Ćwiczenia na parkowej ławce kondycję płuc oraz świetnie wpływają na ukrwienie ciała. Jeśli jest zależne ci na redukcji masy, rozpocznij od joggingu albo marszobiegu. Powinien pozostać nie mniej niż 20 minut. potem przejdź do ćwiczeń siłowych. Przy usprawnianiu masy, zamień kolejność: najpierw wykonaj część siłową, później przejdź do cardio. Trening w parku daje olbrzymie pole do popisu, ze względu na to że pomaga wybudować zarówno interwał, oraz pełną sesję cardio, o których mowa poniżej. 2. Interwały w parku Interwał to szybki metoda na redukcję tłuszczu na rzecz mięśniowej oraz zwiększenie sprawności fizycznej. jest oparta na zmiennym czasie wykonywanych ćwiczeń. Początkujący może zacząć po prostu od przeplatania dwóch minut joggingu z takim samym okresem spaceru.trening  na  ławce  w  parku Nie znaczy to, że należy ograniczyć się do joggingu. Równie prawidłowo interwał może polegać na wykonywaniu poprzez 120 sekund ćwiczeń wzmacniających mięśnie, na przykład pompek albo przysiadów oraz przechodzeniu do trwającego także 2 minuty intensywnego joggingu. Trening interwałowy charakteryzuje się wysoką intensywnością. Już 12 minut pozwoli spalić sporą dawkę kalorii. Nie powinien pozostać więcej niż 40 minut. 3. Cardio w parku Cardio to w inny sposób trening tlenowy. Jak wskazuje jego nazwa, idealnym miejscem do wykonywania tego rodzaju ćwiczeń jest świeże powietrze. alt2 Jest najprostszą metodą do redukcji masy, zwiększenia wydolności płuc oraz wzmocnienia mięśnia sercowego. Cardio w parku to ; jogging. Taką samą dawka kalorii, również większą (nie każdy bywa przebiec tyle, ile jest przejść błyskawicznym krokiem) spala marszobieg. na zewnątrz prawidłowo wyjść także ze skakanką, nie denerwując skakaniem sąsiadów z dołu. 4. Wykorzystanie ławki do ćwiczeń na siłę Street workout zdobywa coraz większą sława za granicą. jest oparta na wykonywaniu ćwiczeń na dworze przy pomocy prozaicznych przedmiotów użytku publicznego.

Ćwiczenie na nogi oraz pośladki: w położenia startowej ustaw się tyłem do ławki.trening  w  parku

Oprzyj lewy czubek buta o siedzisko. Prawą nogę zegnij pod kątem 90 stopni. Lewym kolanem niemal dotykaj ziemi. Unieś się, starając wyprostować obie nogi (będziesz w szerokim rozkroku). potem wróć do poprzedniej położenia prawie ziemi. Po wykonaniu co najmniej 10 ruchów, zmień strony. Ćwiczenie szczególnie mocno angażuje mięśnie czworogłowe nóg. Ławka to dodatkowo świetny sposób do pracy zawodowej zawodowej nad brzuchem. Ułóż się w podporze. Ciało musi znajdować się w linii prostej, dłonie na ziemi, a czubki butów na siedzisku. Oderwij lewą nogę od ławki, zbliż kolano do prawej strony klatki piersiowej, wykonując skręt mięśni brzucha. Wróć do położenia wyjściowej oraz wykonaj powtórzenie na prawą alt3 nogę. Po wykonaniu tego ćwiczenia możesz przejść prosto do pracy zawodowej zawodowej nad klatką piersiową. zrób parkową modyfikację pompki. Znajdując się w opisanej podporze, opuszczaj gruczoły mlekowe, wstrzymując ją na mniej więcej 1 centymetr nad ziemią oraz wróć do ustawienia bazowego. 5. Powrót do korzeni: ćwiczenia przy drzewie Wyznawcy holistycznej pracy zawodowej zawodowej nad ciałem uważają, że obcowanie z drzewem pomaga wchłonąć jego ożywczą energię. Zalecają obcować z kasztanowcami, dębami oraz lipami, a wystrzegać się wierzb oraz cisów. ufając w to albo nie, dobrze przetestować ćwiczenia z wykorzystaniem tego ekologicznego gadżetu. upraszcza pracę nad leczniczym kręgosłupem.

Ćwiczenie pierwsze: ustaw się tyłem do drzewa.

Przylgnij zupełnie plecami do pnia, nogi pozostaw rozstawione nieco węziej niż biodra. Wyciągnij ręce do tyłu oraz postaraj się zetknąć czubki palców dłoni z tyłu drzewa. zrób głębokie wdechy oraz wydechy. Ruch taki ma za zadanie przywrócić prawidłową postawę. Jest zalecany osobom, które spędzają dużo okresu w położenia siedzącej. Ćwiczenie drugie: ustaw się przodem do drzewa na odległość twojej nogi. Oprzyj lewą stopę o pień na poziomu pasa. Podniesioną nogę wysuń maksymalnie. Druga także może być prosta w kolanie. Pochylając się, spróbuj dotknąć palcami rąk buta uniesionej nogi. zrób powtórzenie na drugą stronę. taki manewr także oddziałuje alt4 relaksująco na plecy. Podczas wykonywania ćwiczenia możesz zaokrąglić grzbiet, nie musisz trzymać kręgosłupa nienaturalnie sztywnego. 6. stosowne zakończenie: stretching Bez względu na to, jaki rodzaj aktywności na rześkim powietrzu wybierzesz, trening powinna skończyć się dobrym stretchingiem. Możesz do niego wykorzystać zarówno trawę, ławkę, oraz drzewa. Po joggingu obejmij wyjątkową troską spięte mięśnie tylnej oraz przedniej ściany nóg. Ćwiczenie na tę partię: ustaw się przodem do ławki, oprzyj prawą stopę o siedzisko. Lewą nogę wyrzuć daleko do tyłu. Zegnij prawą nogę maksymalnie oraz dociskaj lewą piętę do ziemi. Tym sposobem rozciągniesz praktycznie wszystkie mięśnie nóg. zrób powtórzenie także na drugą stronę. Do rozciągania tułowia wykorzystaj drzewo. ustaw się prawym bokiem do pnia. Oprzyj dłonie o drzewo, rozciągając bok. Dodatkowo możesz podnieść do góry prawą nogę, podkręcając stretching. Powtórz ćwiczenie na drugą stronę. Podeprzyj się na dłoniach. Stopy włóż na ławce. Ciało w linii prostej, talia napięty. Unieś jedną nogę w górę oraz przyciągnij kolano do przeciwległego łokcia. Wróć do pozycji wyjściowej. Nie opuszczając nogi, powtórz 20 razy. Zmień nogę. włóż jedną nogę na ławce. Drugą trzymaj na ziemi. Stopy powinny znajdować się w jednej linii. Trzymaj plecy jasne. Wypchnij lekko biodra w tył oraz eksplozywnym ruchem

 

Zobacz też 

EcoSlim Cena

Opaski tyvek


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness