Jak schudnąć bez diety i ćwiczeń - kilka sprawdzonych sposobów!

Jak schudnąć bez diety i ćwiczeń - kilka sprawdzonych sposobów!

Redakcja

2017-05-05

brak komentarzy

Ćwiczenia

1. Rozcieńczaj soki. Niestety powinnaś praktycznie wcale zrezygnować z owoców, a już na pewno z soków, ponieważ mają dużo cukru. Jeśli jednak nie możesz się bez nich obyć, pij wyłącznie nieprzetworzone oraz zacznij nalewać jedną drugą szklanki soku, resztę uzupełniaj wodą. Spożyjesz w taki sposób mniej o 85 kalorii.

2. Masz dosyć sałaty, wafli ryżowych i chodzenia na siłownię? Podpowiadamy jak schudnąć bez diety i ćwiczeń Nie rozmawiaj przez telefon na siedząco. Gadasz godzinami z przyjaciółką? Używaj słuchawek oraz wykonuj coś w tym czasie – spaceruj po mieszkania, wycieraj kurze, wyjmuj naczynia ze zmywarki. Jedna rozmowa – mniej o 68 kalorii!

3. Uwielbiasz seriale? Nie siedź przed telewizorem. Jeśli w tym czasie będziesz prasować, alt2 spalisz w ciągu 60 minut 102 kalorie!

4. Żuj gumę. eksperymenty mówią, że żując gumę bez cukru podkręcasz przemianę materii o 20 procent!

5. Wrzucaj do skarbonki gotówkę za każdy zjedzony kaloryczny przysmak. Niech to będzie 2 złote. Szybko przekonasz się, ile zjadasz takich rzeczy. Oddaj następnie te gotówkę na cel charytatywny.

6. Czytaj alt3 dokładnie opisy! zazwyczaj składniki light czy fit wcale nie okazują się takie niskokaloryczne. Nie daj się nabrać!

7. Przed ćwiczeniami pij zieloną herbatę. Kofeina zawarta w zielonej herbacie wspiera szybciej spalić tłuszcz podczas wysiłku fizycznego.

8. Nie kupuj gotowych smoothies na odchudzanie zastępujących posiłki! wyłącznie pozornie spożyjesz dzięki nim alt4 mniej kalorii. Po spożyciu takiego koktajlu szybko poczujesz ssanie w żołądku oraz zjesz później znacznie więcej!

Tyle na początek. Niebawem podamy wam kolejne rady, dzięki którym, jeśli je wprowadzicie, będziecie mogły zrzucić wagę bez spektakularnych wyrzeczeń! oraz podstawowe - przestańcie wierzyć w cudowne pigułki!

 

Zobacz też 

Gry escape room

 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness