Jak szybko schudnąć 10kg? Ta dieta Ci to zagwarantuje!

Jak szybko schudnąć 10kg? Ta dieta Ci to zagwarantuje!

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

odchudzaniedieta10 kgszybko

Jak szybko zredukować wagę? jest to jedno z najpowszechniejszych pytań, które od was dostaję  Dużo ludzi zadaje mi też pytania „jak zredukować wagę 10 kg?„, „jak zredukować wagę w miesiąc?„, „jak zredukować wagę 10 kg w miesiąc?” albo „jak szybko zredukować wagę 10 kg?„.

A bo mi się to udało, czyli zredukować wagę 10 kg w miesiąc (a to jest naprawdę szybko!) to dziś napiszę wam jak to wykonać  Zapraszam do czytania.

Przede wszystkim musicie przyswoić, że schudnięcie 10 kilogramów przez miesiąc to nie jest wcale taka lekka sprawa, jest to naprawdę super wyczyn i to, czy Tobie się to uda jest zależne jak dużą masz nadwagę (ale też od innych czynników). Ale spokojnie, błyskawiczne odchudzanie jest realne, mimo wielu mitów które się słyszy dookoła.

Jeśli ważysz np. 55 kg i chcesz zejść do 45 kg to okaże się to trudniejsze do wykonania niż np. osoba, która chce szybko zredukować wagę z 80 do 70. Jeśli o mnie chodzi, to osobiście schudłam w miesiąc 10 kg z wagi 70 kg do 60 kg.

W dowolnym razie nawet jeśli to Dzięki tej diecie schudniesz do urlopu nawet 10 kg! okaże się miesiąc i 2 tygodnie to i tak musisz przyswoić, że jest to wspaniały wynik, nie wolno się tylko poddawać i dążyć uparcie do swojego zamierzenia 

Najważniejsza i tak jest metoda jak to wykonać, żeby wyłącznie jest szybko i skutecznie, ale także zdrowo i naturalnie, ponieważ nie trudno przejść z dnia na dzień na głodówkę, gdzie bardzo szybko schudniemy, ale potem jeszcze więcej przytyjemy  wiem co mówię, ponieważ sposobów na odchudzanie próbowałam masę 

Ale do rzeczy, jak szybko zredukować wagę 10 kg w miesiąc?

Moją receptą na sukces były głównie DWIE rzeczy, czyli ZDROWE ODŻYWIANIE + naturalny SPALACZ TŁUSZCZU (czyli termogenik czyli naturalna substancja, którą stosują kulturyści, żeby zredukować wagę).

Zaczną od spalacza, ponieważ przy odżywianiu jest więcej pisania…

A więc przede wszystkim musisz zainwestować w jakiś korzystny i uwaga naturalny spalacz tłuszczu. jest to niezbędny składnik jeśli chcesz szybko zredukować wagę 10 kg czy więcej, trzeba tylko uważać na chemiczne cuda i wspomagać się czymś o bezpiecznym składzie (zaraz powiem, co ja stosowałam).

zobacz, że napisałam „zainwestować”, nie kupić. jest to inwestycja w Ciebie, w Twoją lepszą sylwetkę, alt2 korzystniejsze samopoczucie, korzystniejsze życie. Wszystko zwróci Ci się 100 razy.

Pomyśl ile wydajesz na miesiąc na niezdrowe i „śmieciowe” jadłospis. jest to pewnie (tak jak jest u mnie) kolosalna suma, która dawała mi tylko ; i depresję niemal każdego dnia.

Termogeniki to obecnie najlepsze substancje nieprzetworzone, które przyspieszają przemianę materii i wywołują sprawniejsze redukcję tkanki tłuszczowej. Termogeniki okazują się różne jest to np. wyciąg z zielonej herbaty, z jagód Acai, z guarany itp.

Ja stosowałam wyciąg z afrykańskiego mango, ponieważ według moich eksperymentów jest najskuteczniejszy. Poza tym, że służy spalać tłuszcz to na do tego OGRANICZA APETYT (a jest to MEGA istotne podczas odchudzania!!)

Żeby jeszcze tego jest mało zawiera błonnik, który jest także MEGA ważny w pozbyciu się paru kilogramów (piszę o nim także w odżywianiu na następnej stronie).

Błonnik przynosi sytość, dzięki czemu nie mam ochoty Ci się jeść! z wyjątkiem tego błonnik, który jest w mango oczyszcza organizm, co także pozytywnie wpływa na odchudzanie.

SAME POZYTYWY! Ja stosowałam African Mango.

nieprzetworzone suplementy okazują się najlepsze, pamiętaj o tym.

nie mam ochoty ci tu obiecać 20 kg w miesiąc przez łykanie czegoś, osobiście nie wierzę, w te wszystkie marketingowe tricki producentów, ale sprawdziłam tych preparatów tony i wiem co naprawdę funkcjonuje, a co nie.

zestawienie sprawdzonego, normalnego termogenika z odpowiednim sposobem odżywiania daje NAJLEPSZE efekty, i tak najszybciej jest zredukować wagę np. 10 kg w miesiąc.

Jeśli chcesz najtaniej taki African Mango to kupuj TYLKO ze strony producenta -> www.africanmango.pl, gdzie indziej masz drożej. Kupując prosto od niego, omijasz pośredników i płacisz np. 50 zł mniej.

dobrze, teraz przejdźmy do drugiej elementy, także niezwykle ważnej czyli zdrowy i organiczny sposób odżywiania, dzięki któremu będziesz chudła bardzo szybko.

No ok, to bierzemy się teraz na odżywianie, dzięki któremu schudniesz bardzo szybko, i to bez diety. Jeśli nie czytałaś jeszcze pierwszej elementy wpisu to obowiązkowo go przeczytaj, kliknij tutaj – jak szybko zredukować wagę 10 kg.

w innym przypadku wcale nie bierz się za alt4 czytanie poniższego tekstu. Jeśli ominiesz pierwszą część to na pewno nie uda Ci się zredukować wagę bardzo szybko.

pewnie zastanawiasz się dlaczego tytuł tego artykuły nazwałam „jak zredukować wagę bez diety?

Odpowiedź jest prosta…

bo niemal wszelkie diety to bzdura i GŁUPOTA!

Mówię zupełnie poważnie. Zobacz, ludzie dają się nabrać na te wszystkie restrykcyjne i okresowe diety, gdzie np. przez jakiś okres je się tylko produkty białkowe, albo np. głoduje się itd.

To WYNISZCZA organizm! Jak sobie poczytasz to zobaczysz, że np. jadłospis Dukana przynosi raka i inne efekty.

jest tak bo Twoje ciało potrzebuje białek, węglowodanów i tłuszczy.

Dlatego polecam Ci spojrzeć na odchudzanie jak na zdrowy styl życia. Po prostu całe życie będziesz się zdrowo odżywiać (co nie znaczy, że nie będziesz mogła zjeść sobie np. batona, czekoladowych przysmaków czy ciasta raz na np. tydzień) i dzięki temu Twoja sylwetka okaże się non stop szczupła, zdrowa i nie nabawisz się efektu JOJO jak przy tych wszystkich dietach.

W taki właśnie sposób możesz zredukować wagę bez diety – smacznie jeść i wygodnie, bez żadnych męczarni.

 

 

Zobacz też

Trener Biegania Warszawa

Escape Gra 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness