Jak schudnąć do studniówki? Oto najszybsze diety

Jak schudnąć do studniówki? Oto najszybsze diety

Redakcja

2017-06-26

brak komentarzy

ozpoczęłaś już zrobienia do studniówki? Niestety w takich sytuacjach zazwyczaj okazuje się, że kreacja może być za ciasna, a jednocześnie morale mocno obniżone. Nie rezygnuj jednak z najważniejszej imprezy szkolnej. Podpowiadamy, jak szybko schudnąć przed studniówką.

ADVERTISEMENT
 


Nie musisz się katować głodem. stale rób sobie drugie śniadanie do szkoły i jedz 5 składników dziennie. dobierze małe, a regularne porcje i wszystko notuj. Dzięki temu możesz naprawdę Przegląd diet, dzięki którym schudniesz do studniówki! schudnąć zdrowo i bezpiecznie!


To okazuje się możliwe

 


Ci, którzy mogą sobie na to pozwolić, powinni udać się do dietetyka. Opinie i wskazówki fachowca na pewno ułatwią przebieg szybkiego powrotu do formy, jednak trzeba liczyć się z wydatkiem nawet 150 zł. Jeśli to za dużo, postaw wszystko na jedną kartę. Weź do ręki kartkę, długopis i wszystko dokładnie notuj. Chipsy, paluszki, kawałek czekolady odchudzanie przed studniówką – o tym też pamiętaj, nawet jeśli posiadasz z tego względu wyrzuty sumienia. Grunt to szczerość. Raz w tygodniu (na przykład w sobotę po przebudzeniu) wejdź na wagę i notuj dawkę nadprogramowych kilogramów.

Zdrowe i prędkie zrzucanie nadwagi

Załóżmy, że do szkoły budzisz się o 7.00. Przestaw się i wstawaj od jutra o 6.55. Te 5 minut poświęć na spokojne wypicie dużej szklanki płynu z cytryną. ważne, aby owoc ten jak dobrze wyglądać na studniówce znalazł się w filiżance z wodą (zobacz, dlaczego picie płynu okazuje się takie ważne: https://portal.abczdrowie.pl/co-daje-picie-płynu). Pamiętaj też, aby jeść 5 razy dziennie. najlepiej śniadanie przed szkołą, podczas długiej przerwy drugie śniadanie, zaraz po powrocie ze szkoły obiad, w h popołudniowych postaw na coś delikatnego (owoc, warzywo) i kolację na około 3 h przed pójściem spać. Zaleca się jeść co 3 h. Pamiętaj, aby jeść wolno i pić dużo płynu – jak zmieścić się w sukienkę nawet 2 litry dziennie. Jeśli w przerwach dopada Cię ssanie w żołądku, w miejsce po słodkie przekąski, weź ponownie po wodę z cytryną.

Sukces jeszcze bardziej stanie się realny, jeśli do powyższych zasad włączysz sport. Może to być 30 minut biegu każdego dnia, basen co 2 dni, czy siłownia (więcej informacji o ćwiczeniach odchudzających znajdziesz na stronie: https://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-zrzucanie nadwagi). momentu prawdopodobnie zostało niewiele, ale warto podjąć wyzwanie!


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness