Jedzenie na diecie - dzięki tym radą będzie dużo smaczniejsze!

Jedzenie na diecie - dzięki tym radą będzie dużo smaczniejsze!

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

dietajedzeniesmaczne jedzenierady

masz już dość bycia na diecie? Mamy kilka sposobów, dzięki którym zmienisz zdanie.

ponieważ przecież na diecie nic nie wolno, a jedyne co można jeść to warzywa, które okazują się bez smaku. zapewne nie raz słyszałaś, że bycie na diecie wiąże się z nie dobrym spożywaniem. Nic bardziej mylnego. jadłospis 6 rad, dzięki którym dietetyczne jedzenie będzie smaczniejsze ma zostać sposobem na życie, dlatego dużo lepiej bywa mówić, że zdrowo się odżywiasz. Jak sprawić by twoje codzienne posiłki były smaczniejsze? Mamy kilka sposobów.

1. Używaj przypraw

Żadnen z dietetyków nie zabrania używania przypraw. Rzecz jasna niektóre musisz ograniczyć jak sól czy cukier, ale poza nimi bywa jeszcze wiele pozostałych. Jeżeli alt2 lubisz ostre jedzenie używaj pieprzu cayenne, który pozwala przyspieszyć przemiana materii, a dzięki temu szybciej spalać tkankę tłuszczową.

2. Korzystaj z sosów

To jeden z największych mitów, że na diecie nie wolno jeść sosów. Oczywiście nie można, ale tych gotowych. Możesz osobiście zrobić sos czosnkowy na bazie jogurtu greckiego czy pomidorowy z alt3 bazylią. możliwości bywa wiele.

3. Jedz co lubisz

Nie korzystaj z gotowych diet, w których na pewno pojawią się artykuły, których nie lubisz. Jeżeli na samą myśl o rybach robi ci się nie świetnie wybierz mięso, jeżeli nie jesz jogurtów, wybierz twaróg. możliwości bywa wiele, a dieta będzie dla ciebie przyjemnością, alt4 a nie katorgą.

4. Jedz kolorowo

Chodzi nam tutaj głównie o warzywa. Nie kupuj wyłącznie jednego rodzaju. Jeżeli lubisz paprykę, jedz czerwoną, żółtą i zieloną. Mieszaj pieczarki z pomidorami i szpinakiem. Brakuje ci pomysłu na następne posiłki, zainwestuj w powieść kucharska. Na rynku bywa ich teraz szczególnie dużo!

 

 

Zobacz też 

Escape the Game


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness