Joga - każdy powinien jej spróbować!

Joga - każdy powinien jej spróbować!

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

jogaćwiczeniatreningkorzyścirelaks

Joga to doskonały metoda na relaks. Nic dziwnego, że cieszy się dużą popularnością wśród zapracowanych oraz zestresowanych osób. Miłośników jogi nie brakuje też wśród celebrytów, ludzi ze świata sztuki oraz mody. Fantastycznie wpływa na całe nasze ciało, wysmukla je oraz sprawia, że z kolejnymi dniem czujemy się piękniejsze. Dlaczego trzeba ją uprawiać? poniżej 7 najważniejszych korzyści.

Dzięki jodze trzeba osiągnąć oczekiwany stan relaksu, wyciszenia oraz rozkurczenia, a jednocześnie zapewnić własnym mięśniom sporą porcję ćwiczenia. Jeśli sądzisz, że ilość ćwiczeń na jodze bywa za bardzo zaawansowany dla ciebie, wiedz że jesteś w błędzie. Zawsze możesz Joga – dlaczego warto dać jej szansę? zacząć ćwiczyć, na początku własnej kosztowny wybierając zestaw dla początkujących, lub po prostu zapisać się na zajęcia dla amatorów. Z pewnością znajdziesz je też w własnym mieście - po prostu prawidłowo się rozejrzyj. Ale dlaczego właściwie trzeba zacząć ćwiczyć jogę? Zobacz sama.

1. To doskonały trening ogólnorozwojowy

Z pozoru wydawać by się mogło, że joga to dość "statyczny" rodzaj sportu, który może oraz zmusza nasze ciało do wysiłku, mimo wszystko nie spowoduje, że dość się zmęczymy oraz wyjdziemy z sali mokrzy od potu. Nic bardziej mylnego! Joga to świetny trening ogólnorozwojowy, angażujący do alt2 obowiązkach każdy mięsień w naszym ciele! Co za tym idzie? Wspaniale wysmuklona sylwetka oraz ładna, kobieca figura. To chyba można, prawda? 

2. Rozciągniesz całe ciało

Nie od dziś wiadomo, że nic tak nie rozciągnie całego twojego ciała, jak ćwiczenie jogi. Szpagat? Gwiazda? Dotknięcie nosem do kolan? Zacznij trenować jogę, a to wszystko stanie się dla ciebie codziennością!

3. polepszy się prezencję twojej skóry

Jak to możliwe? Ano tak, że podczas ćwiczenia się pocisz, a tym samym uwalniasz ze własnej skóry szkodliwe toksyny, co z kolei przyczynia się do wyraźnej polepszenia jej wyglądu. Wchodzisz w to?

4. Joga alt3 się nie znudzi

Jeśli nie uwielbiasz monotonii oraz stale powtarzających się układów na zajęciach fitness - pójdź na jogę! Tutaj tego nie zaznasz, wręcz przeciwnie - na kolejnymi ćwiczenia poznawać będziesz nowe ćwiczenia, a jednocześnie będziesz przekraczać dotychczasowe możliwości swojego ciała. sama spostrzeżesz, jakie to wkręcające!

5. Zrelaksujesz się

Joga = relaks. Tu nie trzeba dodawać niczego więcej.

6. Nie będziesz się wstydzić

Dlaczego? ponieważ na tych zajęciach nikt nikogo nie ocenia! Przychodzisz, bo chcesz się odprężyć oraz zadbać o kondycję swojego ciała, a nie po to, by pochwalić się nową koszulką oraz legginsami z najnowszej alt4 kolekcji Nike. To niewątpliwy atut jogi - rodzinna oraz przyjazna atmosfera. Tutaj nie ma miejsca na wstyd.

7. Będziesz czerpała mnóstwo zadowolenia z kolejnych zajęć

Z ćwiczenia na trening będziesz zauważać nie jedynie to, jak dość ulega zmianiom pod względem wizualnym twoje ciało, lecz też jak dużo barier pokonujesz. Coś, czego nie zrobiłabyś wcześniej (ponieważ wydawało się za bardzo niełatwe oraz nie do osiągnięcia) nagle stanie się dziecinnie proste. zaczniesz wyznaczać sobie nowe cele, dążyć do nich oraz walczyć z własnymi słabościami. Brzmi prawidłowo, prawda? Dlatego właśnie trzeba skosztować!

 

Zobacz też

Gry Typu Escape Room

Trening Personalny Warszawa


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness