Kilka rad, dlaczego warto zrezygnować z treningu!

Kilka rad, dlaczego warto zrezygnować z treningu!

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

radytreningćwiczeniarezygnacja

Siłownia, basen, trening, ZUMBA, rower i... i co dodatkowo?! Aż chciałoby się krzyknąć DOŚĆ! Tyrania bycia fit już na dobre opanowała Polskę. Oczywiście zdrowo jest wyjść na spacer, czy wybrać się na rolki, ale jest kilka sytuacji, w których zdecydowanie poiwnniśmy zrezygnować z intensywnego treningu. Sprawdź, kiedy dobrze wrzucić na 6 rad, dzięki którym nie będziesz rezygnować z treningów luz.

1. Nieprzespana noc

Jeżeli po przebudzeniu ledwo byłaś w stanie założyć kapcia na odpowiednią nogę, dobrze odpuść sobie dzisiaj głęboki trening. Kiedy jesteś zmęczona, Twoje ciało potrzebuje dłuższego okresu rezygnacji. łatwo wtedy też o kontuzję.

Zobacz: Idealny metoda na pielęgnację biustu! MELONY okazują się najlepsze!

2. Przeziębienie

swój organizm jest Twoim najlepszym doradcą. Migrena, alt2 czerwone gardło i zapchany nos nie sprzyjają wysiłkowi fizycznemu. Poczekaj kilka dnia, a wtedy z pewnością nabierzesz więcej energii.

3. Wkurzona sportsmanka

To fakt, że aktywnośc fizyczna jest najlepszym sposobem na zapomnienie o kłopotach. mimo wszystko, gdy zawartość obowiązków jest zdecydowanie nadmierna niż wolny czas, którym dysponujesz, dobrze zostań w mieszkaniu i alt3 wykonaj, co posiadasz do zrobienia. energetyczna ZUMBA z pewnością powinno fantastycznym finałem pracowitego tygodnia.

4. istotne święto

Jasne, że trening to ważna rzecz, jednak okazują się w życiu sytuacje, które powinny być priorytetem. Jeżeli przyjaciółka ma właśnie wieczór panieński, a dziadek kończy 60 lat, zaleca się przełożyć wizytę na siłowni na inny alt4 dzień.

5. Kontuzja

Bóle mięśni ćwiczeniach to korzystny objaw - znaczy, że ćwiczenia było efektywne. mimo wszystko obolałe stawy i kości to nie żarty! Jeżeli na drugi dzień ćwiczeniach nie możesz się ruszać, zaleca się pozwolić swojemu ciału odpocząć. Ćwiczenie pomimo bólu może Cię tylko zniechęcić do kolejnych treningów.

 

 

Zobacz też 

Escape the Game


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness