Masz dużą pupę? Zobacz jej zalety!

Masz dużą pupę? Zobacz jej zalety!

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

Na co bardzo często narzekamy w swoim wyglądzie? Zdecydowanie prościej byłoby wytypować na elementy ciała, które rzadko są źródłem naszych kompleksów. Wyszukiwanie swoich osłabionych stron mamy chyba we krwi. Sen z powiek spędzają nam szerokie biodra, grube uda, odstający brzuch, nieodpowiedni wzrost, rzadkie włosy, koślawe nogi i wiele innych kwestii. wielokrotnie są to problemy, których nikt inny nie dostrzega, ale my nareszcie wiemy najrozsądniej, jak to z nami jest. Co trzeba z tym wykonać? Zawalczyć o poprawę wyglądu Szok! Dowiedz się, co zyskujesz mając dużą pupę! albo pogodzić się ze syndromem faktycznym i zaczynać dostrzegać też mocne strony.

Mamy świetną informację dla wszystkich pań, które mają wątpliwości co do układu ich pup. Jeśli uważasz, że Twoje pośladki są zdecydowanie nazbyt duże i za dość odstają od całej reszty – spokojnie. Zanim pomyślisz o wizycie u chirurga plastycznego, najpierw zapoznaj się z rezultatami analiz. A te są jednoznaczne – duża pupa to nasze błogosławieństwo! I mamy na to naukowe dowody...

Jeśli Twojej pupie około duża pupa do rozmiarów Kim Kardashian, nie powinnaś się tym zbytnio przejmować. po pierwsze – dla licznych mężczyzn to atut, a nie żadna wada. po drugie – okazuje się, że wydatne pośladki są oznaką naszej dobrej sprawności fizycznej! Jak wynika z analiz przeprowadzonych na Uniwersytecie Oksfordzkim (nie są więc to kolejne wnioski znanych „amerykańskich naukowców”, ale specjalistów z szanowanej uczelni), im wyższa kobieca pupa, tym ich właścicielka zdrowsza. Udowodniono, że panie hojnie obdarzone poprzez naturę o wiele rzadziej chorują na przypadłości zalety przewlekłe. Nie mają problemów m.in. z sercem czy cukrzycą.

Na do tego, u niewiast z okazalszymi pośladkami stwierdzono niższy pułap groźnego cholesterolu. Udowodniono, że lepiej działa też przemianę materii, który doskonale radzi sobie z rozkładem cukrów. To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla wszystkich zakompleksionych na tym punkcie. Twoja wyraźnie zarysowana pupa wpływa również na... rozwój potomstwa!

Wszystko wskazuje na to, że pociech urodzone poprzez kobiety z ogromnymi pupami, są zwyczajnie mądrzejsze. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że im większe pośladki, pupa tym nasz organizm lepiej magazynuje kwasy tłuszczowe omega-3. Te wpływają doskonale na rozwój mózgu potomka. Zdrowa mama, inteligentne dziecko– czy trzeba wyobrazić sobie lepszą sytuację?

Kompleks rzekomo nazbyt dużej pupy możemy więc raz na zawsze wykreślić z listy wyimaginowanych problemów. I wcale nie chodzi o motywujące kwestie w stylu „pokochaj siebie”. W tym przypadku do głosu dochodzi ; nasza psychika, i zdrowy rozsądek. Skoro dzięki temu jesteśmy zdrowsze i rodzimy mądrzejsze pociech, to trudno uznać to za wadę.

 

 

Zobacz też

Gry Escape Online


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness