Męczy Cię cellulit? Poznaj niezawodne na niego sposoby!

Męczy Cię cellulit? Poznaj niezawodne na niego sposoby!

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

Och jak my nienawidzimy cellulitu! pojawia się nie wiadomo skąd i wielokrotnie nie wiadomo dlaczego. Te brzydkie grudki, które pojawiają się na powierzchni najchętniej ud i pośladków przyprawiają nas o ból głowy. Gdy już się pojawi wydaje ci się, że przenigdy się go nie pozbędziesz. Mam dobrą informację. Możesz się go pozbyć i co więcej jedynie w miesiąc.

Użyj szczotki

Biorąc pod uwagę, że skóra jest największym z organów ludzkich najchętniej na niej objawiają się efekty wszelkich toksyn, jakie posiada nasz organizm. Pomóż powierzchni powrócić do prawidłowej równowagi i pozbądź się tego okropnego widoku cellulitu za pomocą szczotki. najrozsądniej wybrać szczotkę z ekologicznego włosia. wymasowanie zacznij od stóp i przesuwaj się w kierunku pośladków. brzuch i pośladki szczotkuj kulistymi ruchami, a na udach przesuwaj szczotkę w górę ku sercu. ważne jest, aby te czynności skierowane były właśnie w stronę serca, ponieważ W ten sposób pozbędziesz się cellulitu na pupie! prowokuje to zwiększenie przepływu krwi i poprawienie układu chłonnego. Ta czynność musi ci zajmować od 2 do 5 minut każdego dnia. Niedługo będziesz musiała poczekać na efekty, pożegnasz cellulit w ciągu kilku tygodni.

Sól do kąpieli

Dużym wsparciem w walce z cellulitem okazują się sole do kąpieli. Posiadają one dużo cennych właściwości. Przede wszystkim rozmiękczają skórę a jednakowym grudki tłuszczu, które tworzą niechcianą „skórkę pomarańczową”. Zaleca się kąpiele z dodatkiem soli przynajmniej dwa razy w 7 dniach.

Kremy antycellulitowe

Rynek jest przesycony kremami, które mają pomóc w walce z naszym kłopotliwym defektem. warto przetestować kilka z nich, aby wybrać dla siebie najodpowiedniejszy. Niestety nie ma jednego, który okaże się dla wszystkich idealny. ważne jest, aby krem wcierać zawsze po kąpieli. Ja od lat zapobiegając cellulitowi pierw masuję szczotką z bezpiecznym włosiem okolice, które szczególnie okazują się narażone na występowanie pomarańczowej skórki cellulit a później wcieram krem antycellulitowy.

wymasowanie antycellulitowy

wymasowanie antycellulitowy możesz wykonać samodzielnie lub możesz wybrać się do salonu kosmetycznego. Przede wszystkim masaż pomaga zlikwidować tłuszcz z komórek naskórka i jednakowym redukuje cellulit, a dodatkowo wpływa na lepszy przepływ krwi. Skorzystaj z kilku sesji w salonie piękności a efekty pojawią się naprawdę szybko.

Odpowiednia dieta

Największe wartość przy zwalczaniu „skórki pomarańczowej” ma odpowiednia dieta. Przede wszystkim owoce i jarzyny pomagają utrzymać odpowiednią kondycję twojej naskórka. Zadbaj o to by w pospolitym jadłospisie pojawiły się: imbir, koper, cebula, pieprz, rozmaryn, cynamon, goździki i cytryny.

Therma Slim

To nowoczesna technologia oparta na fali radiowej monopolarnej. Jej efektywność jest oceniana dość wysoko ze względu na możliwość dotarcia do głębokich warstw naskórka. Fala radiowa monopolarna wnika w głąb naskórka i dociera do miejsc, a w którym rozpoczyna się gromadzenie komórek tłuszczowych. Dzięki temu podczas zabiegu walczymy z defektem sposoby u jego zalążka. Fala radiowa w trakcie zabiegu dostarcza ciepło do tkanki podskórnej, gdzie następuje miejscowe podgrzanie do ponad 40 stopni. Lokalne, kontrolowane przegrzanie tkanek sprzyja wyszczupleniu i modelowaniu sylwetki, usunięcia cellulitu, a także odnawiania włókien kolagenowych.

Zmień tryb funkcjonowania

oto dodatkowo jeden pozytywny powód, aby zmienić tryb funkcjonowania. Ogranicz ilość spożywanych fast foodów, rzuć pieczenie i zaprzestań popijać alkohol. Pij od 6 do 8 szklanek h2o dziennie – pomoże to wypłukać zbyt duża ilość toksyn z organizmu, które mogłyby skończyć się na twoich udach czy pośladkach. Eksperci polecają picie herbaty ziołowych w miejsce kolejnej kubka coli. Do herbaty ziołowych da się się przyzwyczaić. Na początku ich smak jest okropny, ale z upływem czasu zaczynają wręcz smakować.

Ćwiczenia

Oczywiście jest to jeden z największych wrogów cellulitu i nadwagi. Spacery, joga, podnoszenie ciężarów i wszystkie ćwiczenia, które wywołują napinanie pośladków, a także mięśni niezawodne nóg ją jak zbawienie dla utrzymania twojego ciała i naskórka w świetnej formie. Aktywność fizyczna jest najzdrowszą i najtańszą formą walki z cellulitem.

Potraktuj wroga mikroprądem

Formeexplode

Zabieg ten polega na wytwarzaniu wewnątrz tkanek czynnego biologicznie pola elektrycznego małej częstotliwości, powstającego w wyniku nakładania się dwóch przebiegów sinusoidalnych średniej częstotliwości, aplikowanych za pomocą specjalnych czteropolowych elektrod. Jeżeli skorzystasz z tego efekt zauważysz już po pierwszej wizycie w salonie kosmetycznym.

Wskazówki

  • Jak widzisz jest dużo metod, aby pozbyć się cellulitu i to dość szybko. To jedynie jest zależne od ciebie czy skorzystasz z domowych metod czy wybierzesz salon piękności. ważne jest, abyś była systematyczna, a w punkcie, gdy zredukujesz wroga nie zaprzestawaj czynności, które powinny zostać dla ciebie nudą. Przed wszystkim pamiętaj o wodzie, która pomaga poprawnym działaniu całego organizmu. Usuwa toksyny, zabija głód i pozwala prawidłowo działać

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness