Międzynarodowy Dzień Jogi

Międzynarodowy Dzień Jogi

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

międzynarodowy dzieńjogijogaobchodywydarzenie

Ambasada Indii w Oslo z przyjemnością poinformowała, że podsumowanie o ustanowienie dnia 21 czerwca transgranicznym Dniem Jogi został przyjęty poprzez ONZ. W duchu współpracy międzynarodowej, propozycja została współfinansowana poprzez Norwegię oraz 177 innych krajów. Ambasady Indii na całym świecie będą obchodzić inaugurację tego święta 21 czerwca 2015 Obchody Międzynarodowego Dnia Jogi już w ten weekend! roku. W ramach programu Ambasada Indii w Oslo przy współpracy z Telenor organizuje w Telenor Arena w Fornebu event z nauczaniem oraz praktyką jogi prowadzony poprzez profesjonalnych nauczycieli z tej dziedziny z różnych szkół w Oslo. Jest to impreza dla wszystkich grup wiekowych na dowolnym pułapie doświadczenia.

Joga jest alt2 darem Indii dla świata. okazują się to doskonałe ćwiczenie dla zdrowia, dobrego samopoczucia oraz dokonały wyboru stylu życia. ten program umożliwi wszystkim zasmakowania praktyki jogi oraz pozwoli nauczyć się skupienia. Stworzy harmonię oraz spokój w naszym życiu.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy, od wieloletnich praktykantów po alt3 osoby, które stawiają zaledwie „pierwsze kroki” oraz zamierzają dowiedzieć się więcej na temat jogi. Organizowane wydarzenie jest również świetną okazją do zapoznania się oraz porównania z ofertami poszczególnych szkół jogi w Oslo.

uczestnicy proszeni są o założenie wygodnego ciuchy. można również zabrać ze sobą swoją matę do jogi, alt4 duży ręcznik oraz butelkę wody. Soki dostępne będą na miejscu. Jeśli ktoś zechciałby przyjechać samochodem to okaże się mógł zostawić go na przestrzeni Europarku, który osiągalny po drugiej stronie ulicy od Telenor Arena. Parking okaże się darmowy.

Zapraszamy do inspirujących oraz radosnych obchodów Międzynarodowego Dnia Jogi.

 

 

Zobacz też

Escape the Game


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness