Najskuteczniejsze diety:

Najskuteczniejsze diety: "Mała czarna" - stosują ją angielskie gwiazdy!

Redakcja

2017-06-26

brak komentarzy

dietę "Mała Czarna" wymyślono na wymogu angielskiej śmietanki towarzyskiej i gwiazd. Ale przeciwnie do pozostałych hollywoodzkich dietetycznych wynalazków nie okazuje się monotonna ani drakońska, lecz skuteczna i zdrowa!

 

Najważniejsza w jadłospisie "Mała Czarna" okazuje się zasada, Dieta by nie łączyć białek i węglowodanów w jednym dania, natomiast zarówno węglowodany, oraz białka trzeba swobodnie zestawiać z tłuszczami. dzięki zawartości tłuszczów organizm nasyca się mniejszą objętością pokarmów bez przykrego uczucia głodu, charakterystycznego dla niskotłuszczowych diet.

Wspomaganie suplementami

 

 
Istotnym elementem owej diety dieta mała czarna okazuje się dodatkowo suplementów wspomagających zamianę warstwy tłuszczu na energię. zaleca się z nich korzystać, jeśli mamy wolną przemianę materii, skłonność do przybierania na wadze, mało się ruszamy i mamy siedzącą pracę. Polecamy ekstrakty z zielonej herbaty, L-karnitynę, guaranę i kofeinę oraz aminokwasy poprawiające stan psychiczny i witaminę  jak stosować dietę mała czarna B6, usprawniającą przemiany tłuszczu.

 

Aby dietę była jeszcze bardziej skuteczna, opłaca się przed jej rozpoczęciem przeprowadzić detoks

Pozbywamy się ponieważ wszelkich toksyn oraz złogów – dodatkowo tłuszczowych. Do wyboru mamy wiele form detoksu: możemy pić przez jeden dzień w tyg. same soki warzywno-owocowe, skusić się na leczenie ziołową lub sięgnąć na czym polega dieta mała czarna po diety.

Taki detoks opłaca się przeprowadzać tylko przed dietą. Nasz organizm ciągle magazynuje toksyny, więc najdogodniej raz w miesiącu przeznaczyć okres na oczyszczenie organizmu. dobrym dniem na to okazuje się czas między 5. a 10. dniem okresu. wtenczas mamy dużo energii i prościej znosimy wyrzeczenia.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness