Nie uwierzysz, ale te 7 produktów możesz śmiało jeść przed snem!

Nie uwierzysz, ale te 7 produktów możesz śmiało jeść przed snem!

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

Wydawało Ci się, że nie ma nic gorszego niż podjadanie w nocy? Sprawdź, które z tych czynników wcale nie sprawią, że przytyjesz!

jedzenie w nocy to jedna z działań, którą musi się wykreślić, jeżeli chcemy naprawdę zatroszczyć się o naszą sylwetkę. jednak co wykonać, gdy czasami pracujemy do późna, łapie nas nocny nieposkromiony apetyt czy po prostu najzwyczajniej w świecie mamy energię coś przekąsić o 22 10 produktów, które możesz jeść w nocy i nie przytyjesz! godzinie.

fakt okazuje się jednak wcale nie taka brutalna jak przypuszczałyśmy! Istnieją ponieważ produkty, które nawet jeśli spożywamy je bardzo późno wcale nie wpływają na naszą figurę i nie niweczą mozolnego procesu odchudzania, który rozpoczęłyśmy i tak z wielkim trudem.

oto lista czynników, które możemy jeść nawet wtedy, gdy wracamy późno do mieszkania i mamy energię na posiłek! Sprawdź, co i w jakiej ilości jeść, aby nie przytyć!

Myślałaś, że dieta masło orzechowe to największy grzech? Wcale nie, w kombinacji z pokrojonym bananem stanowią świetną dawkę energii, którą możesz spożywać o dowolnej porze!

 

gotowane na twardo jajko, awokado i chrupkie pieczywo - to wszystkie produkty, które możesz jeść nawet bardzo późno w nocy. Taki posiłek okazuje się sycący i nie wpłynie na wzrost Twojej wagi.

 

jarzyny ugotowane z dipem - to idealna przekąska na wieczór zamiast chipsów produkty czy innych niezdrowych czynników. Zawarta w warzywach witamina C, umożliwia obniżać poziom kortyzolu - hormonu sytuacji stresogennych - we krwi, którego podwyższony poziom sprzyja odkładaniu warstwy tłuszczu i zakłóca zaśnięcie.

 

Orzechy - wydają się ciężkostrawne, jednak to bardzo pozytywny sposób na wieczorną przegryzkę w zamian za chipsy, krakersy czy innego takie jak przekąski. Nie powodują tycia (pamiętaj jednak aby nie były prażone ani solone!)

 

Twarożek - ze przed snem szczypiorkiem lub rzodkiewką to nie jedynie idealny posiłek na rozpoczęcie, i na zakończenie dnia.

 

Surówka z marchewki - nawet jeśli nie jesteś jej fanką, postaw na nią wieczorem. Ta łatwa w przygotowaniu surówka ma niski indeks glikemiczny, nie spowoduje gwałtownego skoku glukozy, więc nie pobudzi nas przed spaniem.

 

Mleko z owsianką/ płatkami - nie spowoduje wzrostu wagi, a nasyci Cię na całą noc.

 

 

Zobacz też

Gry Escape Online


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness