Nie uwierzysz, ale ten produkt to prawdziwy eliksir długowieczności!

Nie uwierzysz, ale ten produkt to prawdziwy eliksir długowieczności!

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

rumianeknapareliksik długowiecznościeliksir

Picie naparu z liści rumianku o 29 procent obniża niebezpieczeństwo wczesnego zgonu, twierdzą naukowcy. Niestety, jak donoszą badacze, działanie naparu zarezerwowane jest wyłącznie dla pań.

Rumianek jest jedną z najstarszych, zwłaszcza rozpowszechnionych i prawidłowo udokumentowanych roślin leczniczych za granicą. jest rekomendowany jako Wow! Ten produkt to eliksir długowieczności! remedium na wiele problemów. Rumianek bardzo często stosowany jest jako środek przeciwzapalny i przeciwskurczowy układu pokarmowego, ma też działanie przeciwalergiczne. Stosowany zewnętrznie sprawdzi się przy leczeniu owrzodzeń cery, rumieni, oparzeń słonecznych i termicznych i i II stopnia.

Amerykańscy naukowcy przez siedem lat alt2 badali 1677 pań i facetów powyżej 65. roku życia. Badani proszeni byli o regularne wypijanie naparu z liści rumianku. Naukowcy chcieli się dowiedzieć, czy roślina ma jakikolwiek wpływ na obniżenie ryzyka śmierci.

analizy wykazały, że w przypadku pań, które systematycznie wypijały napar alt3 z liści rumianku niebezpieczeństwo zgonu było o 29 procent niższe. Co interesujące, efekt ten nie był aktualny u facetów.

- Nie jesteśmy w stanie wyjaśnić, co jest czynnikiem sprawczym tych różnic w efektywności oddziaływania liści rumianku ze względu na płeć. Na ten alt4 okres nie jesteśmy także w stanie powiedzieć, co sprawia, że rumianek w tak szczególnym stopniu obniża niebezpieczeństwo zgonu. analizuję, że to odkrycie będzie stanowiło szczególnie ważny obszar w dalszych badaniach - przyznał dr Bret Howrey z University of Texas Medical Branch.

 

Zobacz też 

Pole Dance Warszawa


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness