Nieskuteczne środki na odchudzanie. Jak je rozpoznać?

Nieskuteczne środki na odchudzanie. Jak je rozpoznać?

Redakcja

2017-06-12

brak komentarzy

Szukasz sposobów na błyskawiczne schudnięcie? Kuszą cię oferty skutecznych leków odchudzających, które znajdujesz w internecie? dopilnuj, bo większość z nich jest bardzo niebezpieczna. Tych preparatów na odchudzanie unikaj jak ognia!

 

Szukasz sposobu na błyskawiczne schudnięcie za pomocą leków? lepiej się powstrzymaj. spalenie tkanki tłuszczowej to długotrwały proces, a przyjmując niektóre preparaty, możesz poważnie sobie zaszkodzić. poniżej leki odchudzające, których nie powinnaś przyjmować!

6 zakazanych leków na odchudzanie

Tabletki z jajami tasiemca

Jakiś pora temu tabletki posiadające jaja tasiemca były hitem internetu. Dzięki nim da się stracić nawet 10 kg! Niestety, tasiemiec może wyrządzić duże szkody w organizmie, a nawet doprowadzić które środki na odchudzanie nie działają do śmierci! taki pasożyt atakuje przecież narządy wewnętrzne, w tym mózg. Mimo to, tabletki nadal okazują się dostępne w sieci oraz kosztują około 2 tysiące zł..

Tabletki DNP

Tabletki z DNP skutkują tym wzrost temperatury ciała oraz przyspieszają metabolizm. Niestety, to doprowadza do odwodnienia ludzkiego ustroju. DNP to bardzo niebezpieczna substancja, używana do wytwarzania pestycydów. Może nawet uszkodzić DNA! Ich jedzenie zazwyczaj kończy się zgonem. trzeba je kupić w niskiej cenie już od 66 zł.

Sprawdź: niebezpieczna choroba. Jak się przejawia?">ORTOREKSJA to nowa oraz niebezpieczna choroba. Jak się przejawia?

Adipex

Jednym ze sposobów na odchudzanie jest psychoaktywny lek Adipex. Cieszy się on ogromną popularnością. Adipex silnie działa na układ nerwowy. Mózg dostaje mylne sygnały o pełnym żołądku, który w rzeczywistości jest pusty. taki lek powoduje ciągłe uczucie sytości. Kuracja Adipexem może doprowadzić do wrzodów, a nawet śmierci. koszty to około 250 zł.

Chińskie tabletki

mnóstwo osób ochoczo sięga po środki wschodniej medycyny. Niestety chińskie zioła oraz tabletki zazwyczaj okazują jakie środki odchudzające nie działają się na bazie pestycydów. Niektóre z nich okazują się nawet pochodnymi narkotyków!

Meridia

Lek, który poprzez dużo lat był w sprzedaży, okazał się pochodną amfetaminy. Bardzo silnie uzależnia oraz podwyższa ciśnienie tętnicze. Jego używanie może prowadzić do zawału.

Clenbuterol

Clenbuterol to lek, który zwiększa zdolność do wysiłku. pobudza organizm oraz zwiększa temperaturę ciała, dzięki czemu przyspieszona jest przemiana metaboliczna. składa się z efedrynę. Niestety, długotrwałe używanie leku powoduje niestrawność, wymioty, ból w klatce piersiowej, a nawet doprowadza do zgonu.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness