Oferty wczasów odchudzających 2017 - czy warto?

Oferty wczasów odchudzających 2017 - czy warto?

Redakcja

2017-08-22

brak komentarzy

SKUTECZNE WCZASY ODCHUDZAJĄCE Dołącz do jednego z tegorocznych turnusówczy  warto  jechać  na  wczasy  odchudzające

i razem z innymi zacznij gubić kilogramy. Oryginalna kombinacja ćwiczeń boot camp umożliwia na prędkie spalenie warstwy tłuszczu (w godzinę możesz spalić nawet 1000 kcal!) i wysmuklenie sylwetki. Intensywne treningi w połączeniu z odpowiednio właściwą dietą przynoszą niesamowite efekty (utrata od 4 do 9 centymetrów w talii i odpowiednio w biodrach, utrata wagi od 1,5 do 4,5 nadprogramowych kilogramów). INTENSYWNE OBOZY KONDYCYJNE U Nas uatrakcyjnisz swoją formę niezależnie od tego, czy Twoim Drenaż limfatyczny BOA w ofertach wczasów odchudzających zamierzeniem bywa przebiegnięcie po raz pierwszy 10 km czy maratonu. Jeżeli w tym roku mierzysz w życiówkę wprowadź urozmaicenie w ćwiczeń. Sprawdź nasz program treningowy i przekonaj się, że nie zostawia on miejsca na nudę. Po naszym obozie kondycyjnym Twoja kondycję i postać powinno na zupełnie innym pułapie.

RÓŻNORODNE TRENINGI obóz  odchudzający

Nasz program treningowy nie zostawia miejsca na nudę. Oferujemy zajęcia takie jak: Cross Fit, Kick-boxing, Box/Aerobox, Nordic Walking, Treningi obwodowe, Treningi na torze przeszkód, Treningi lekkoatletyczne, Body Pump, TRX, Tabata, Plyometric, Joga, Spływy kajakowe, alt2 Gry zespołowe. EDUKACJA ŻYWIENIOWA Uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z wybranego poprzez Ciebie obszaru dietetyki, pogłębisz wiedzę o leczniczym odżywianiu, poznasz nowoczesne trendy w odżywianiu, będziesz w stanie więcej świadomie dokonywać wyborów żywieniowych. jest zależna nam, by zdrowe odżywianie stało się normalnym elementem Twojego stylu życia. Wierzymy, że pozytywne modyfikacje przychodzą prościej, gdy posiadasz wsparcie ekspertów. OPIEKA PROFESJONALNEJ KADRY TRENERSKIEJ i wakacje  odchudzająceDIETETYKA Fachowa kadra trenerska sprawia, że możesz w mądry sposób osiągnąć zamierzone efekty. Bezpieczne ćwiczenia pod opieką ekspertów okazują się najprostszą alt3 drogą do zwycięstwa. TRENUJEMY tylko W niewielkich GRUPACH zazwyczaj trenujemy w grupie 10-15 osobowej, nigdy więcej niż 21 ludzi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić osobiste podejście do uczestników i wybudować rodzinną

atmosferę. AKTYWNY WYPOCZYNEK W NAJPIĘKNIEJSZEJ SIŁOWNI W POLSCE

Treningi przeprowadzane na powietrzu okazują się więcej intensywne ze względu na ekologiczne przeszkody wynikające z ukształtowania terenu.  A to wszystko w otoczeniu mazurskich jezior, lasów i puszczy. Odkryjesz miejsce, do którego będziesz chciał wracać. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Tanie wczasy odchudzajace. Nasze wczasy odchudzające, to indywidualnie dobrana alt4 dietę połączona ze sporą porcją aktywności aktywnie wspomagającego skuteczne spalenie tkanki tłuszczowej. Polecamy tanie wczasy odchudzające oparte na trzech różnych programach dietetycznych do wyboru: dietę Balance, dietę Montignaca lub dietę owocowo-warzywna. Proponujemy 7dni pobytu w rewelacyjnej cenie 1130zł/os. Gwarantujemy codzienne aktywne ćwiczenia natury cielesnej z instruktorem (Nordic Walking, Gimnastyka oraz zajęcia na urządzeniach w sali fitness). wielka porcja aktywności w kombinacji z nielimitowanym korzystaniem z Krainy Relaksu Spa (kompleksu wellness) oraz właściwą dietą okazują się najlepszą receptą na skuteczne spalenie tkanki tłuszczowej!          

 

Zobacz też 

EcoSlim


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness