Piloxing co to jest? Zobacz jakie mogą być efekty po tym innowacyjnym treningu!

Piloxing co to jest? Zobacz jakie mogą być efekty po tym innowacyjnym treningu!

Redakcja

2017-06-26

brak komentarzy

Piloxing zawładnął światem fitnessu. To doskonały sposób, aby pozostać w formie. Dzięki niemu można spalić ponad 1000 kilokalorii w godzinę. Przygotuj się na dużo większe wrażenia i o mnóstwo większą intensywność treningu niż w zumbie! na czym polega ten fenomen? Piloxing okazuje się przede wszystkim zabawą oraz nowym programem interdyscyplinarnym. 

To mieszanka ćwiczeń o wysokiej intensywności, praktyk Pilates oraz boksu i tańca. Łączy w sobie prędkość, moc i zwinność. wystarczy zrobić użytek z elastyczności Pilates, rzeźbienia ciała, które daje Nowy trend w fitnessie! Na czym polega trening piloxing? ćwiczenie boksu oraz intensywnych i czasami zabawnych ruchów tanecznych. To nowoczesne połączenie ćwiczeń z ich intensywnością sprawia, że w trakcie jednego treningu możemy spalić tak ogromną dawka kalorii oraz uzyskać wymarzoną sylwetkę. Piloxing okazuje się zabawą oraz nowym programem interdyscyplinarnym. To również doskonały sposób, aby pozostać w formie. Przygotuj się na dużo większe wrażenia i o mnóstwo większą intensywność treningu niż w zumbie!

Piloxing w szczególnie spory sposób poprawia szybkość, elastyczność, wytrzymałość i zwiększa poziom energii. To piloxing efekty doskonały metoda na efektywne odchudzanie, które ujędrnia ciało oraz wzmacniania rdzeń. Ćwiczenia zwiększają stuprocentową gwarancję siebie oraz unoszą poziom serotoniny w organizmie, która okazuje się tak ważna dla naszego kondycji i dobrego samopoczucia.

Piloxing - rozwiązanie dla niewiast, które szukają czegoś nowoczesnego

Uelastycznia mięśni, poprawia wytrzymałość dlatego okazuje się to świetne rozstrzygnięcie dla niewiast, które szukają czegoś nowoczesnego, sportu, który okazuje się więcej interesujący od aerobic, a mniej wyczerpujący niż ćwiczenia na siłowni, dodatkowo przynoszący wspaniałe efekty w piloxing dla początkujących zrzucaniu nadwagi. Ćwiczenia są tak dobrane, że poza aktywnością fizyczną rozciągają ciało, wysmuklają sylwetkę, wzmacniają kręgosłup, poprawiają kondycję, uelastyczniają mięśnie i dodają gracji przy poruszaniu. Poza tym skóra staje się jędrna, napięta i pozbawiona cellulitu.

Kiedy powstał piloxing ?

Piloxing powstał około pięć lat temu, kiedy szwedzka instruktorka tańca Viveca Jensen postanowiła zmieszać siłę, szybkość i zwinność z kobiecością. U podstaw piloxing leży zasada, że kobiety są silne i mogą powiększyć swoje poczucie składników poprzez branie odpowiedzialności za  jak ćwiczyć piloxing swoje zdrowie. 

Zalety ploxingu

Osoby ćwiczące noszą specjalne rękawiczki, aby usprawnić pracę mięśni i układu krążenia. mogą one modelować problematyczne, dla dużej grupie z nas, częściach ciała takie jak: pośladki, nogi, uda, ramiona.  Treningi są prowadzone szczególnie intensywnie w błyskawicznym tempie. Zwiększają wytrzymałość ciała. Wszystkie ćwiczenia są wykonywane w synchronizacji z utworami muzycznymi, aby utrzymać tętno 145 uderzeń na minutę. Dzięki temu dają gwarancję spalania do 1000 kalorii w trakcie godzinnego treningu. Sprójcie tego, zaleca się!


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness