Porady Ewy Chodakowskiej jak schudnąć - zdrowo i bezpiecznie

Porady Ewy Chodakowskiej jak schudnąć - zdrowo i bezpiecznie

Redakcja

2017-06-26

brak komentarzy

ćwicz W mieszkaniu

Nieważne w jakim punkcie swojej przygody ze sportem obecnie się znajdujesz. Nie potrzebujesz wydawać milionów, aby regularnie trenować oraz świetne wyglądać. Niepotrzebny ci  okazuje się nawet karnet na siłownię. Aby zacząć, wystarczy niewielka przestrzeń domowa, para butów w trakcie treningów i sportowy biustonosz. Buty są  tyle ważne, że chronią twoje stawy i służą w utrzymaniu równowagi i amortyzują oraz dają wygoda. Przy ich zakupie nie patrz na modę, ale funkcjonalność. Trendy zaczniesz wcielać w życie, kupując nowe legginsy jako nagrodę za pierwszy miesiąc regularnych treningów. Upewnij się, że nie jesteś głodna. dobrze zjedz mały posiłek godzinę przed treningiem, po większym daniu odczekaj dwie 60 minut. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego sprzętu, wystarczy skrawek podłogi w twoim domu. Twój ciężar ciała wystarczy do wykonania prawidłowego 15 zasad odchudzania wg Ewy Chodakowskiej ćwiczeniach. Jeśli poczujesz, że jesteś gotowa, zawsze możesz podkręcić zakres trudności i podkręcić prędkość.

Przestań się bać, że domownicy zaczną na ciebie dziwnie spoglądać. prawdopodobnie niedługo do ciebie dołączą.

PAMIĘTAJ O ROZGRZEWCE

Zanim zaczniesz trening, nie zapomnij się rozgrzać. Porządna rozgrzewka musi być wykonywana przed dowolnym programem treningowym. będzie wystarczające, że poświęcisz na nią 5-10 minut. Na tym etapie nie ma nic trudnego. Możesz maszerować lub biec w miejscu, angażując przy tym ramiona oraz barki. świetnym pomysłem okazuje się wchodzenie oraz schodzenie ze schodów, również wskakiwanie oraz zeskakiwanie. Dodaj do tego wymachy rąk, otwieranie oraz zamykanie ramiom, przy spaceru z wysoko uniesionymi kolanami. Napinaj mocno brzuch oraz wykonuj wszystkie ruchy dość precyzyjnie. wykonaj squat, tak jakbyś chciała usiąść na niewidzialnym krześle, pamiętając o prostych plecach. Włącz swoją uwielbianą Ewa Chodakowska muzykę, poskacz w jej rytm. Wybierz taki wariant rozgrzewki, jak osobiście lubisz. Możesz dodać do niej wykopy, wykroki, wszystko, co sprawia ci radość. Przed treningiem nie zapomnij o odpowiedniej ochronie – zagwarantuje ci ją np. nowy dezodorant adidas adipure.

Pamiętaj, że zawsze możesz wykonać różne warianty rozgrzewki, stawiając sobie poprzeczkę coraz wyżej.

TRENUJ PRZYNAJMNIEJ 3 RAZY W tygodniu

Marzenia nie spadają jak manna z nieba. samoczynnie piękna oraz zdrowa sylwetka nie ukształtuje się od leżenia na kanapie. W domowych treningach ważne okazuje się planowanie oraz stopniowe uczenie się moich programów w trakcie treningów. Wszystkie ćwiczenia znajdziesz na Facebooku, Instagramie i wydanych przeze mnie powieściach oraz płytach. Przed rozpoczęciem ćwiczeniach upewnij się, że wiesz jak wykonywać każde ćwiczenie i jaka okazuje się zalecana zdrowe odchudzanie zawartość powtórzeń. Uważniej przeczytaj moje zalecenia i obejrzyj filmy video, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnych przerw. Jeśli przeznaczasz w domu lustrem, skorzystaj z niego oraz  kontroluj wszystkie swoje ruchy. Jeśli okazuje się ta potrzeba, zrób kilka próbnych ćwiczeń oraz skoryguj swoją postawę. zaledwie kiedy opanujesz technikę oraz udoskonalisz poprawność, możesz przejść do szybszego tempa. rozwój zgodnie z tymi wskazówkami, skutecznie podkręci twój metabolizm. Jeżeli są to twoje pierwsze w życiu treningi, udaj się do lekarza, aby wykonać wszystkie podstawowe analizy. Jeśli, natomiast, ze sportem jesteś za pan brat, to oraz tak mój program może okazać się dla Ciebie nowym wyzwaniem. Polecam Ci treningi, które nazwalam „Skalpel” i „Kiler”. Pierwszy z nich skupia się na całym ciele, ale brzuch musi być cały czas napięty. To tylko 40 jak schudnąć zdrowo minut ćwiczeń, dzięki którym poprawisz nie tylko prezencję całego ciała, ale także podniesiesz zakres hormonów farta. Daje gwarancję lepszego samopoczucia poprzez cały dzień.  Drugi, bardziej wymagający, skupia się na pracy zawodowej nóg i mięśni brzucha, co zagwarantuje Ci poprawę kondycji oraz wytrzymałości i utratę zbędnych kilogramów. Wszelkich inspiracji szukaj codziennie na wszystkich moich kanałach. Zdrowy styl życia nie uważa kompromisów. Podobnie okazuje się w przypadku dezodorantu adidas adipure. To pierwszy dezodorant niezawierający w swoim zawartości soli aluminium oraz wykorzystujący technologię Cotton-tech, która funkcjonuje jak gąbka oraz absorbuje pot dając nam poczucie świeżości. Gąbeczki dość szybko wysychają oraz odparowują wodę, dzięki czemu ponownie są gotowe do działania. Ty też zawsze bądź gotowa oraz nie pozwól, aby cokolwiek stanęło na drodze twojemu sukcesowi.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness