Poznaj 5 powodów, które sprawiają, że po wakacjach wracasz cięższa!

Poznaj 5 powodów, które sprawiają, że po wakacjach wracasz cięższa!

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

wakacjeurloptyciepowodubłędy

Zastanawiasz się czemu podczas letnich miesięcy tyjesz? Przyjeżdżasz z wypoczynku oraz boisz się wejść na masę? poniżej błędy, które popełniasz na urlopie. One powodują, że przybywają ci nadprogramowe.

1. Nie zastanawiasz się nad tym, co jesz

Będąc na urlopie chcesz przetestować smakołyków, które oferuję twój hotel czy 5 powodów, przez które tyjesz w czasie wakacji miejscowe restauracje. zamiast owsianki, wybierasz croissanty z dżemem oraz miodem. Pamiętaj, że hotelowe menu nie jest takie zdrowe, jak nam się wydaje. Pieczywo jest zazwyczaj głęboko mrożone oraz zawiera bardzo wiele konserwantów. lepiej zjadaj takie artykuły, które wiesz, że są zdrowe oraz niskokaloryczne. 

2. Jesz nieregularnie

Trudno alt2 o regularność na urlopie. Czasem śpisz do późna, czasem zwiedzasz cały dzień oraz nie posiadasz czasu zjeść. taka nieregularność bardzo niekorzystnie wpływa na twoją figurę.

3. Korzystasz z opcji all inclusive

Wakacje z pakietem all inclusive będą naprawdę zgubne. Bufet dostępny poprzez całą 24 h, koktajle serwowane alt3 w barach – to zagrożenie dla smukłej sylwetki. Musisz redukować posiłki oraz nie wychodzić z założenia, że wszystkiego musisz przetestować, bo przyjedziesz po urlopie cięższa…

4. pijesz dużo piwa

Wakacje, urlop – często kojarzą nam się z relaksem, imprezami oraz spożywaniem dużej ilości kolorowych napojów. lepiej uważaj, alt4 bo alkohol to puste kalorie, a do tego wzmaga apetyt.

5. Najadasz się tuż przed snem

Tryb życia na wakacjach zdecydowanie się zmienia. Wstajemy późno, imprezujemy do rana. zazwyczaj jemy po nocach, a zaraz po tym kładziemy się do łóżka. Kolację powinniśmy zjeść 3-4 60 minut przed snem.

 

 

Zobacz też

Gry Typu Escape Room


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness