Proste patenty, jak pamiętać o piciu wody w ciągu dnia

Proste patenty, jak pamiętać o piciu wody w ciągu dnia

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

wodaproste sosobypicie wodypamiętać

Obiecujesz sobie, że będziesz pic więcej h2o, ale nieustannie o tym zapominasz? Mamy na to kilka skutecznych sposobów!

1. Postaw na designerski bidon

oraz noś go zawsze przy sobie! często nie pijemy h2o, bowiem nie nosimy jej przy sobie (nie mamy miejsca w torebce 5 rad, jak pamiętać o piciu wody w ciągu dnia na wielką butelkę, okazuje się za ciężka). Bidon to rozwiązanie idealne!

2. Kupuj wodę przed wejściem do badań

Zmęczona właśnie dotarłaś do biurka oraz uświadamiasz sobie, że zapomniałaś skoczyć do sklepu? Natychmiast wstań oraz leć kupić wodę! tylko wtedy, gdy będziesz dysponowała ją pod alt2 ręką, będziesz wiedzieć o konieczności nawadniania ludzkiego ustroju!

3. Dodaj wodzie smaku

często nie pijemy h2o, ponieważ nie jesteśmy przyzwyczajeni do jej smaku oraz wydaje nam się mdła. Jeśli oraz ty jesteś w grupie ludzi wybierających do tej pory raczej słodkie napoje, wrzuć do alt3 kubka pokrojoną truskawkę, jagody, liście liści mięty albo nawet świeżą bazylię z cytryną! Gwarantujemy, że pokochasz ten smak!

4. Ustaw alarm w telefonie

Jeśli mimo wszystkich powyższych rad nadal zapominasz o piciu h2o, ustaw w telefonie alarm co 2h. sygnał dźwiękowy przypomni ci o alt4 konieczności uzupełnienia wody!

5. Zmień przyzwyczajenia

Martwisz się, że kolejny dzień nie udało ci się wypić tyle h2o, ile zaplanowałaś? Obierz sobie za cel wypijanie kubka h2o z cytryną zaraz po obudzeniu oraz chwilę przed pójściem spać. To dodatkowe 400 ml płynu.

 

Zobacz też

Gry Typu Escape Room


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness