Pudełka - czyli co jeść w pracy i szkole

Pudełka - czyli co jeść w pracy i szkole

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

pudełkapracaszkołajedzenie

Przede wszystkim potrzebne będą nam wszelkiej maści pojemniki, pojemniczki, słoiczki i kubki termiczne czy też termosy. bywa to świetne metody, by bezpiecznie przetransportować nasze jedzenie. Niestety jednak zajmuje wiele miejsca w torbie, z czym musimy się liczyć.

Ja ; używam małych plastikowych pojemniczków nawet do przewożenia serka wiejskiego, który już kilkukrotnie wylał mi się w torebce. Noszę również ze sobą zestaw sztućców, bo przenigdy nie wiadomo gdzie zawędruję wciągu dnia i niekiedy jedynym ratunkiem okazuje się zjedzenie czegoś ze sklepu np. jogurtu czy twarogu z pieczywem.
Nieocenione dla mnie okazują się wszelkie kubki, zarówno te standardowe zakręcane, ; termiczne. Przewożę w Jedzenie do pracy i szkoły – co włożyć do pudełka? nich najróżniejsze cuda, począwszy od owocowych albo warzywnych koktajli po zupy kremy.

Gdy przygotujecie już niezbędne opakowania na prowiant, to mam dla Was kilka pomysłów, co możecie do nich ułożyć:

primo, najszybsze i najprostsze metody na pożywienie na wynos to owoce. 
Transport dobrze zniosą jabłka, średnio dojrzałe banany, gruszki, brzoskwinie ; winogron, gdy zapakujemy go do pojemnika.
mimo wszystko owoce okazują się dobre na krótką metę, gdy mamy jedynie kilka zajęć i zdążymy wrócić na główny posiłek ;. W innym przypadku potrzebne nam będzie zdecydowanie więcej posiłków

Kolejny pomysł to kanapki. Bardzo łatwo je wykonać i przewieźć z jednego alt2 miejsca w drugie. Poza tym da się je przygotować na setki sposobów i codziennie raczyć się innym przysmakiem.

Jak pisałam Wam powyżej, bardzo lubię zabierać ze sobą na wynos zupy kremy. okazują się gęste więc rzadko mają okazję wypłynąć z pojemnika. Poza tym da się je szybko wypić w przerwie pomiędzy zajęciami. Do ich transportowania idealnie nada się kubek termiczny albo mały termos.
Kolejny pomysł, choć nieosiągalny dla wszystkich to owsianka na wynos. Ja proponuję na nią 2 sposoby. primo możemy zabrać ze sobą płatki wymieszane z owocami suszonymi i w każdym miejscu zalać je gorącą wodą albo mlekiem albo zabrać ze sobą alt3 już przygotowany posiłek i odgrzać go w mikrofali.

Jeśli zwykła forma owsianki okazuje się dla Was nieosiągalna poza domem to proponuję wykonać sobie placek owsiany (pokrojone jabłko da się zastąpić startym albo zjeść je jako dodatek). Placek owsiany da się zjeść z powodzeniem na chłód i przygotować go w każdym kształcie. bywa trwały, nie kruszy się za bardzo i łatwo się go je.

Bardzo fajnym rozwiązaniem na wynos okazują się wytrawne wypieki naturalne. okazują się zwarte, łatwo nie tracą formy, da się je zjeść na chłód i posiadają ogromną korzyść- okazują się przygotowane w domu, więc wiemy co w nich alt4 okazuje się, przeciwnie do kupnych wypieków.

Kolejny pomysł to prosty domowy twarożek, który możemy przygotować na bardzo dużo sposobów. Idealna mała przekąska w przerwie pomiędzy zajęciami.

W moim zestawieniu nie może zabraknąć również sałatek. To chyba pierwsze skojarzenie nasuwające się na myśl po wypowiedzeniu słów 'zdrowe jedzenie na uczelnię'.

Na koniec dodatkowo opcja dla miłośników słodszych szybszych pokarmów. Zawsze możemy zabrać ze sobą kawałek owsianego ciasta z jabłkami, które dostarczy nam wiele błonnika i węglowodanów potrzebnych do pracy zawodowej mózgu albo zdrowe batoniki energetyczne, które łatwo przygotujemy w domu i bez kłopotu przetransportujemy na uczelnie.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness