Ranking 10 najlepszych diet odchudzających - każdy znajdzie coś dla siebie!

Ranking 10 najlepszych diet odchudzających - każdy znajdzie coś dla siebie!

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

dietadietydiety odchudzajaceodchudzanielista najlepszych

Styczeń bywa miesiącem noworocznych postanowień. To właśnie wtedy przeważnie decydujemy się na zrzucanie nadwagi. Wizja zbliżającej się wiosny, a następnie dekady w bikini sprawia, że przeglądamy różnorodne kuracji odchudzającej w zamierzenia dobrania najbardziej odpowiedniej dla siebie.

Jaki plan żywieniowy jest dla nas najdogodniejszy? Jaka dieta przybliży nas do wymarzonej wagi? Poniżej prezentujemy ranking najpopularniejszych diet w Polsce.

dieta kapuściana
Przykład kuracji odchudzającej monoskładnikowej. bardzo lubiana i szeroko stosowana dieta kapuściana trwa zaledwie tydzień. poprzez ten moment spożywa się specjalną zupę przygotowaną z kapusty pekińskiej. dieta Jak szybko schudnąć? Lista najlepszych diet odchudzających bywa skuteczna, ale zawiera niewystarczającą dawkę składników odżywczych.

dieta Montignaca
Jedna z najtrudniejszych do przeprowadzenia diet. trudne przepisy, restrykcje i ciągłe sprawdzanie indeksu glikemicznego potraw przysparza nie lada trudności.

dieta 1000 kalorii
Chyba najbardziej znana i przeważnie stosowana dieta. Kalkulator i niewielkie rozeznanie w poprawnych nawykach żywieniowych spowoduje, że w kryzysowej sytuacji zrzucimy niepotrzebne kilogramy. Należy wiedzieć o regularnym piciu wody mineralnej i zachowaniu zasady 5 składników, a sukces jest murowany.

dieta Atkinsa
wielka zawartość białka w przepisach z owej alt2 kuracji odchudzającej sprawia, że nie czujemy głodu. Unikamy węglowodanów, więc pieczywo, kartofle czy makarony bezwzględnie muszą zniknąć z naszego jadłospisu. Mówi się, że to dieta bazująca na tłustych poprawach.

dieta kopenhaska
Usprawnia przemianę materii i bywa całkiem smaczna. Nie gwarantuje niewiarygodnych efektów i trzeba jej powtarzać nadto wielokrotnie (tylko raz na okres 2 lat).

dieta South Beach
Jeżeli jesteście wielkimi fanami pieczywa, makarony, kasz czy ziemniaków to ta dieta nie bywa dla was. Ale jeżeli możecie przeżyć bez węglowodanów, to przepisy alt3 wydają się być zróżnicowane i smaczne.

dieta pięciu przemian
Oparta na chińskiej filozofii dieta pięciu przemian posiada zróżnicowane manewry smakowe. Doskonale poprawia przemianę materii, bywa jednak trudna w stosowaniu, bo dostanie niektórych preparatów użytych w przepisach może przysporzyć nieco trudu osobie odchudzającej się.

dieta Dukana
bardzo znana dieta, która ma tak wielu miłośników co wrogów. Na plus możemy zaliczyć kilka faz podczas jej używania, utrwalanie bywa tutaj kluczowe w osiągnięciu sukcesu. najbardziej znaczącym zarzutem bywa jednak znaczne obciążenie organów wewnętrznych.

/> dieta Cambridge
bardzo restrykcyjna dieta bazująca na przyswajaniu tylko gotowych preparatów o niskiej zawartości kcal. Nie zalecamy jej jednak, bo efekt jojo bywa po niej nie do opanowania. Plan żywieniowy wg owej kuracji odchudzającej nie pokrywa codziennego zapotrzebowania na składniki. stosując ją możemy sobie wykonać więcej złego niż dobrego.

dieta Kwaśniewskiego
W naszym rankingu nie mogło zabraknąć więc kuracji odchudzającej Kwaśniewskiego, która oparta bywa na mięsnych potrawach. Według obliczeń można na niej stracić nawet 5 kg miesięcznie. Niezły wynik, fakt?

 

Zobacz też

Gry Typu Escape Room


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness