Rower z wyprzedaży. Możesz dużo zaoszczędzić!

Rower z wyprzedaży. Możesz dużo zaoszczędzić!

Redakcja

2017-06-26

brak komentarzy

zakup roweru to chyba najprzyjemniejszy moment w życiu każdego rowerzysty. zakup z dużym rabatem to chyba najprzyjemniejszy moment w życiu każdego kupującego.

Kiedy najtaniej kupić rower?

Zawsze pod koniec sezonu, nadchodzi pora na wyprzedaże. W przypadku ubrań kwestia jest jasna – w środku zimy, możemy liczyć na przecenione płaszcze, swetry czy kurtki.  Jak rzecz ma się do rowerów? Czy jednoślady dodatkowo możemy kupić w okazyjnie niskich cenach? Zazwyczaj wszelkiego takich jak wyprzedaże zaczynają się w czasie poświąteczno -przedsylwestrowym. dzieje się tak z prostego powodu ? sieci zamierzają wyprzedać towar przed końcem stycznia. Czy możemy liczyć na specjalne okazje cenowe odnoszące się do rowerów?

Jeśli chcesz szczególnie tanio kupić rower – kupuj zimą. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy z Was zgodzi się z tym pomysłem i cierpliwie przeczeka cały niekrótki czas po to, aby tylko doczekać się wyprzedaży. Coś za coś. W licznych przypadkach posezonowych wyprzedaży, rowery przeceniane okazują się od 10 Czy warto kupić rower z wyprzedaży? do nawet 30 procent. Oczywiście jest ryzyko, że nasz upragniony model nie będzie akurat dostępny, lub nie dostaniesz ramy w Twoim rozmiarze. zaleca się w takim przypadku rozejrzeć się wśród wyprzedaży w Internecie. zakup w sklepie stacjonarnym jest wygodniejszy – możemy tam wszystko ?naocznie? sprawdzić, natomiast jeśli chodzi o internet ? jest tam zdecydowanie dużo większy wybór danego modelu, jego koloru, rozmiaru ramy, praktycznie na wyciągniecie ? myszki. zakup w sklepach internetowych jest wielokrotnie dodatkowo jedyna alternatywą, gdy w tych okolicznych brakuje Twojego wymarzonego modelu. zaleca się dodać, że w Internecie wyprzedaże i różnego takich jak promocje wielokrotnie trwają cały rok, nie jedynie sezonowo, chociaż największy spadek cen oczywiście odbywa się jesienią, a swoje wyprzedażowe apogeum przeżywa zimą.

Jeśli polujesz na wyprzedaży na prawdziwe okazje zainteresuj się modelami z zeszłego rocznika. Z pewnością nie będzie ich zbyt mnóstwo, ale z rowerami nie jest tak jak z samochodami. W tym wypadku rocznik nie ma aż tak jaki rower wybrać wielkiego nieistotne w przypadku późniejszej odsprzedaży, a cena takiego roweru jest o mnóstwo dużo atrakcyjniejsza i zazwyczaj to on podlega dodatkowym wyprzedażowym rabatom, niż jego nowy model.

ogrom ludzi bez wątpienia porusza się rowerem po drogach dodatkowo w zimie. Jeśli jednak należysz do grupy tych przeciętnych śmiertelników, ten pora wykorzystaj na poszukiwania wymarzonego okazyjnego modelu. Koniec grudnia i styczeń to idealny moment aby przygotować się do letniego sezonu rowerowego. Możesz wtedy przecież dużo taniej kupić nie jedynie sam rower, ale też wybrany osprzęt. W czasie posezonowych wyprzedaży część sklepach się zamyka, a część zapewnia szczególnie znaczne upusty cenowe. Dodatkowo posiadasz stuprocentową pewność, że w tym czasie (poza sezonem) nikt Twojego wymarzonego roweru nie sprzątnie Ci sprzed nosa.

Wyprzedaże super okazją dla rowerzysty

Jak często wiadomo, im obszerniejsza ilość producentów i sprzedających na rynku rowerowym, tym więcej zażarta staje się walka o przyciągniecie do siebie danego konsumenta. tym jest także to, że to co zostało gdzie kupić rower wyprodukowane powinno być sprzedane. Skoro więc dany sprzęt nie sprzeda się w aktualnym sezonie, powinien zostać przeceniony na tyle, aby maksymalnie zachęcić potencjalnego nabywcę do jego kupna. Stary sprzęt musi ustąpić miejsca nowym przyszłorocznym modelom. tak samo jest w przypadku osprzętu czy też wybranych części, zwłaszcza tych, które nie były zbyt popularne. Sklepy zawsze preferują sprzedać coś nawet bez marży, aby tylko finalnie neutralizować magazyn i móc zapełnić go nowymi dostawami towaru.

Nam – klientom nie pozostaje w takim razie nic innego, jak tylko korzystać z takich sytuacji. W dniu i nocy coraz większej ilości sklepach internetowych, trzeba i tam poszukać specjalnych wyprzedaży. Nie jest to oczywiście regułą, że w sklepach internetowych jest zawsze taniej. Aktualnie sklepy stacjonarne dodatkowo dwoją się i troją, muszą przecież skutecznie przyciągnąć do siebie wymagającego konsumenta. Mało tego, mnóstwo sklepach stacjonarnych doprowadza dodatkowo równolegle sprzedaż internetową.

Jeśli chodzi o przeceny ? na definitywną sumę jaką nadejdzie nam uregulować składa się tanie rowery mnóstwo rzeczy. Z pewnością brany jest pod uwagę model roweru, części z jakich się składa, ostatecznie miejsce w którym jest sprzedawany itd. na przykład – rower Kross Level R10 kosztował początkowo 10 tys. zł.. Podczas posezonowych wyprzedaży, w wybranych sklepach internetowych trzeba go było znaleźć za sumę 8500 zł. Jak prosto policzyć udzielono na niego rabat w wysokości 15 %. myślę, że na taką kwotę początkową to całkiem przyzwoita wyprzedaż. Idąc dalej tym tropem w październiku 2014 sprawdzałem cenę modelu Kellys Madman 30 i później porównałem ją z kwotą po obniżce. Początkowo wynosiła ona 2700 zł, definitywnie 2200 zł, czyli łącznie taniej o 18 %. szczególnie pozytywnie zaskoczyłem się sprawdzając cenę Romet Symfonia – wtedy początkowo kosztował on 1200 zł, w czasie wyprzedaży 900 zł, czyli udzielono na niego aż 25 % rabatu!


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness