Seks - zobacz ile kalorii możesz stracić

Seks - zobacz ile kalorii możesz stracić

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

sekskaloriespalaniećwiczenia

Seks i wszystko, co wokół niego, to świetny sposób na zrzucanie zbędnych kilogramów. I to bez wydawania pieniędzy na karnet na dyskotekę fitness! Przytulanie, całowanie, rozbieranie. Wszystkie działania, które dzieją się jedynie w łóżku, pozwalają spalić nawet więcej kalorii niż podczas zajęć z jogi czy pilatesu. Zdziwieni? Zobaczcie sami, jak to wygląda w praktyce.

Całowanie: 68 kcal w godzinę

można oznajmić sobie własny pierwsze randki i seanse pocałunków, które mogły przebiegać bez zakończenia. Zaróżowione policzki i przyspieszony oddech nie były tylko oznaką emocji Ile kalorii tracisz podczas seksu? - całowanie to minitrening dla całego ciała. Dzięki niemu krew zaczyna krążyć szybciej, a my błyskawicznie spalamy kalorie i męczymy się tak samo, jak podczas łagodnego spaceru.

Wspólny taniec: 103 kcal w pół 60 minut

Bez względu na to czy zatańczycie razem, czy pokusisz się o mały striptiz w rytm energicznej muzyki - w ciągu pół 60 minut takiej rozgrzewki spalisz aż 100 kalorii. To świetny sposób na magiczną grę wstępną. analiz naukowców zza oceanu donoszą, że po umiarkowanym wysiłku fizycznym, np. lekcji zumby alt2 czy tańca, ochota na seks znacznie wzrasta.

Rozbieranie: 8 kcal

Może brzmi to śmiesznie, ale w skali 30 dni nabiera już zupełnie innego nieistotne. Według badań włoskich naukowców (kto inny mógłby się o nie pokusić), zdejmowanie ubrań ze swojego ukochanego pozwala spalić 10 kalorii. lepiej mają faceci. Gdy próbują rozpiąć biustonosz własnej partnerki ustami, mogą spalić aż 8 razy więcej.

masaż: 80 kcal w godzinę

masaż jako gra wstępna. Czemu nie? Choć to my zwykle lubimy być masowane, trzeba raz na jakiś okres wymienić się rolami. alt3 Podczas robienia masażu możemy stracić nawet 80 kcal w godzinę. Ugniatanie, naciskanie, dotykanie - przy tych czynnościach naprawdę możesz się zmęczyć, zwłaszcza gdy posiadasz do czynienia z twardymi i umięśnionymi plecami swojego mężczyznę. Masując jego ciało dodatkowo pracujesz nad mięśniami ramion. Wysmuklasz je i ujędrniasz, tak samo jak podczas 15-minutowego treningu z kilogramowymi hantlami.

Seks oralny: 100 kalorii w pół 60 minut

Dawanie satysfakcji ustami poprzez 15 minut pozwoli spalić tyle kalorii, ile zawiera lampka wina. Półgodzinny seans już tyle, co dwa kawałki  href="http://kuchnia.wp.pl/makaron-zapiekanki-pizza-6070859005670529c">pizzy. Gdy dołączymy do tego zmianę położenia i kolejne aktywności, możemy spalić jeszcze więcej!

Uprawianie seksu: 144 kcal w pół 60 minut

Formeexplode

Nie mamy wątpliwości. pozwoli spalić kolejne 30 kalorii w ciągu 15 minut. Podobnie jak orgazm. analiz wskazują, że kobiety, które szczytują spalają o paręnaście procent więcej kalorii niż te, którym się to nie udaje. w dodatku nic tak dobrze jak seks nie ujędrnia ciała, m.in. ud, pośladków, brzucha. To trening ogólnorozwojowy, podczas którego angażujesz do ciała wszystkie partie mięśni.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness